Alati i radionice

Daleko je VILLAGER od brusilice koja se koristi svaki dan. Imao sam i veliku i malu i to mi za svaki dan po ceo dan vise ne treba. Da se nesto brusne i nesto secne to vec moze. Inace za oko 100-110 evra ima nova BOSCH brusilica 2000 W.
Sve zavisi od načina rada i od toga kako se ophodite prema alatu, imam i Villager i Bosch profesional, što se tiče načina rada imaju istu funkciju, samo što složićete se, kada vam ode neki deo na Bosch brusilici nećete ga platiti kao deo za Villager, takođe i cena nove brusilica nije ista. Smatram da svako ima drugačije iskustvo kao i to da ne čuvamo svi alat isto. Nisam ni napisao da je Villager da se sa njom radi po ceo dan.
 
Са овим Руским као руским нико нема искуства?
Добро си напис'о - "као руским". Па то ти је стандардни кинески хоби алат са неком локалном руском марком. Као и до сада - ако имаш неки мањи обим посла и мало обзира, послужиће довољно дуго. Ја се нешто не гадим на те варијанте.
 
Sve zavisi od načina rada i od toga kako se ophodite prema alatu, imam i Villager i Bosch profesional, što se tiče načina rada imaju istu funkciju, samo što složićete se, kada vam ode neki deo na Bosch brusilici nećete ga platiti kao deo za Villager, takođe i cena nove brusilica nije ista. Smatram da svako ima drugačije iskustvo kao i to da ne čuvamo svi alat isto. Nisam ni napisao da je Villager da se sa njom radi po ceo dan.
Moj nacin rada je da kad treba da se radi ja radim i nemam kad da se ophodim. Jeste svim brusilicama funkcija ista, ali sam rad nije. Ne znam jedino ako VILLAGER nije zadnjih par godina popravio kvalitet brusilica pa da su sad bolje? Inace ja i ne koristim BOSCH brusilice. Samo sam dao predlog za dobru, a povoljno kupovinu. Ove bas bas kinezarije sto se predstavljaju raznoraznim imenima ja licno mislim da treba izbegavati. Po meni ipak bolja neka dobra polovna.
 
Moj nacin rada je da kad treba da se radi ja radim i nemam kad da se ophodim. Jeste svim brusilicama funkcija ista, ali sam rad nije. Ne znam jedino ako VILLAGER nije zadnjih par godina popravio kvalitet brusilica pa da su sad bolje? Inace ja i ne koristim BOSCH brusilice. Samo sam dao predlog za dobru, a povoljno kupovinu. Ove bas bas kinezarije sto se predstavljaju raznoraznim imenima ja licno mislim da treba izbegavati. Po meni ipak bolja neka dobra polovna.
Ne znam kakve su starije Villager, ova što je ja imam dobra je i još uvek me služi. Slažem se sa vama da je bolje uzeti neku polovnu, dobru marku koja je proverena. Takođe sada ima za jeftino da se uzmu te da kažem sa kabelom jer su sad popularne ove na baterije.
 
Nije to čulo za Rusiju. Odavno se alati ne proizvode ni u Nemačku a kamoli u Rusiju. Kinezi štampaju ono što lepše zvuči a da ne bide očigledan plagijat. Mislim da je zvanična ponuda već progutala to internet crno tržište naročito što mnogi nude besplatnu dostavu. Čak i veliki mućkaju sa PDV-om kod internet kupovine pa je jeftinije izabrati u prodavnici a kupiti online. Kod online kupovine većina nudi “saobraznost” do 14dana.
Čini mi se da sam video neku brusilicu od 2000W na posteru ispred Lidla. Sad tražim u katalogu, nema je. Moraću ujutru da uhvatim red pre 8h :D
 
Nije to čulo za Rusiju. Odavno se alati ne proizvode ni u Nemačku a kamoli u Rusiju. Kinezi štampaju ono što lepše zvuči a da ne bide očigledan plagijat. Mislim da je zvanična ponuda već progutala to internet crno tržište naročito što mnogi nude besplatnu dostavu. Čak i veliki mućkaju sa PDV-om kod internet kupovine pa je jeftinije izabrati u prodavnici a kupiti online. Kod online kupovine većina nudi “saobraznost” do 14dana.
Čini mi se da sam video neku brusilicu od 2000W na posteru ispred Lidla. Sad tražim u katalogu, nema je. Moraću ujutru da uhvatim red pre 8h
Imam dve bosh bruailice 230 i 110. Mala kupljena pre mesec dva velika pre god dve.
Mala made in Chaina, velika made in Russia!
 
Sledeći put kada prolaziš pored Zemuna, svrati u restoran Banija Lux, ako voliš ja(g)njetinu, veruj da je jedna od boljih u Srbiji..
Naravno da idemo u BANIJU
Nego nema janjeta alo nije vruće i friško da se prstima jede
Juče smo 2 pojeli
4a901a3811651048b450fedcf415727e.jpg
2884711536d118c6e7b712cb1c9b85ae.jpg


Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Daleko je VILLAGER od brusilice koja se koristi svaki dan. Imao sam i veliku i malu i to mi za svaki dan po ceo dan vise ne treba. Da se nesto brusne i nesto secne to vec moze. Inace za oko 100-110 evra ima nova BOSCH brusilica 2000 W.

Kod nas neka akcija... Nisam mogao odoljeti...
Mada mi velika i nije prioritet al eto nek se nadje...
Za ove pare tesko da moze bolje...
 
А ко ми гарантује да у оном плавом Бошу од 110 е мислим на брусилицу није ротор или статор као у том крузбу :haha: ,или неки други део....
 
А ко ми гарантује да у оном плавом Бошу од 110 е мислим на брусилицу није ротор или статор као у том крузбу :haha: ,или неки други део....
Kod tih kinezarija rotori i statori obicno i nisu problematicni. Iz mog nekog iskustva su im najveci problem zupcanici i javljaju se stalno vibracije pa utrne ruka prilikom rada. Onda i povecana buka i greju se dosta, a i lezajevi zbog svega toga brze stradaju. To je neko moje iskustvo sa nekoliko kinezarija
 
LovacLuka
Ovo je posao u domacoj radinosti,nema to no jedan restoran.
Salim se,Banija lux-nekadasni restoran Savic peku dnevno 30+ jaganjaca i kvalitet fantastican,Rajko-Stefan na Altini,Hipodrom-Beograd i naravno Mb-Mladenovac svi su fenomenalni i svi su krajisnici i po ko zna koji put su dokazali da im nema ravna sto se Jagnjetine tice.
 
Nazad
Vrh