Alati i radionice

nebojsa100

Član
Učlanjen(a)
14 Nov 2012
Poruka
795
NK pecenjara vam je samo par kilometara nize ka Batajnitci tj Novom Sadu od Banije Lux,ima tu jos par dobrih pecrnjara i u principu necete pogresiti nigde ali u NK ili ima vruca jagnjetina ili je nema a skida se svaki sat po jedno.
A na ledinama je pec3njara Ledine isto solidna klopa.

Послато са SM-J710F помоћу Тапатока

nikola ilic

Član
Učlanjen(a)
20 Dec 2010
Poruka
5.916
Jes' da je off,ali u okolini sa ove strane najjaca jagnjetina pecenjara"Ledine",stalno vruca.

Kupio sam ovaj kompresor,odusevio sam se kako radi,ne cuje se,druga kao blesav,na 10bar gasi na 8 pali,250lit bure.

Poslednja izmena:

mirosti

Član
Učlanjen(a)
15 Apr 2011
Poruka
2.671
Mnogo loša marka..
Takav kompresor ako valja, posližiće te vrlo dugo.. Nemoj da žališ najbolje ulje i prati usisni filter..

Poslato sa LDN-L21 pomoću Tapatoka

nikola ilic

Član
Učlanjen(a)
20 Dec 2010
Poruka
5.916
Jako je malo radio,vise stajao,ne baca ulje napolje,a servis je odradjen u fulu.
Ovo losa marka mislis zekis ili ozbiljno,posto sam pitao i ovde i jos neke,nisu culi.

mirosti

Član
Učlanjen(a)
15 Apr 2011
Poruka
2.671
Jako je malo radio,vise stajao,ne baca ulje napolje,a servis je odradjen u fulu.
Ovo losa marka mislis zekis ili ozbiljno,posto sam pitao i ovde i jos neke,nisu culi.
Uređaji te marke spadaju među najbolje profesionalne koje na tržištu mogu da se nađu. Imao si sreće da naiđeš na tako nešto..

Poslato sa LDN-L21 pomoću Tapatoka

AcA OPEL

Član
Učlanjen(a)
25 Sep 2012
Poruka
4.053
Daleko je VILLAGER od brusilice koja se koristi svaki dan. Imao sam i veliku i malu i to mi za svaki dan po ceo dan vise ne treba. Da se nesto brusne i nesto secne to vec moze. Inace za oko 100-110 evra ima nova BOSCH brusilica 2000 W.

Vrh