Alati i radionice

Za 950din nemoj očekivati nikakav kvalitet. Imao sam Beta komplet takvih burgija pa su i one pucale.
 
Narode imam jedno pitanje koje i nije bas za ovu temu ali vidim da ovde ima dosta Elektricara i vrsnih poznavaoca struje

Dakle imam 4 halogena reflektora od 500w, zanima me da li ce manje da trose struju ako se u njih ubaci led dioda ?
5d6322afae1e2ca385861a827bb18e85.jpg


Послато са SM-A405FN помоћу Тапатока
 
Da naravno, samo nemoj ocekivati takvo osvetljenje ove su slabe.Pokusaj naci neke kvalitetne osram general electric.

Ovo je neka kineska roba verovatno.Trazi sa sto vise lumena jer se kod led sijalica tako oznacava jacina svetlosti.
 
Da naravno, samo nemoj ocekivati takvo osvetljenje ove su slabe.Pokusaj naci neke kvalitetne osram general electric.

Ovo je neka kineska roba verovatno.Trazi sa sto vise lumena jer se kod led sijalica tako oznacava jacina svetlosti.
Hvala na odgovoru, ovo sam dao samo kao primer

Послато са SM-A405FN помоћу Тапатока
 
Mi smo nedavno menjali osvetljenje u radionici. Stavili Led umesto Neonki. Razlika neverovatna.

Steta sto nemam sliku dok su bile neonke.
9cc1e58f79fcebf929dd6494789f2763.jpg


Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Da li neko ima i koristi ovakav alat za sečenje metala?
Iskustva,saveti, predlozi? Takodje,šta kažete za one držače za brusilice koji mogu da služe slično ger-u sa 355mm pločom?
 
Koji mi CO2 aparat preporucujete,dal dobar ovaj ruski vidim hvale ga pojedini?

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Da li neko ima i koristi ovakav alat za sečenje metala?
Iskustva,saveti, predlozi? Takodje,šta kažete za one držače za brusilice koji mogu da služe slično ger-u sa 355mm pločom?
Jako dobra stvar. Mi smo sa njom isekli cevi i cevi za konstrukciju za šupe. Samo gledaj da je neka bolja marka. Za ovu sa linka konkretno ne znam.
 
Ja mislim da su za obične smrtnike dovoljni ovi gerovi sa abrazivnim diskovima. Malo sam čitao po forumima o cirkularnim testerama za sečenje i uglavnom je to neisplativo jer su testere skupe i nisu toliko trajne. U industriji se za sečenje uglavnom koriste tračne testere uz korišćenje rashladne tečnosti.
 
Davno smo radili sa takvim gerom,sličnim.Imao je mnogo veći broj sitnih zuba od ovoga sa snimka.Trebace mi uskoro da trosim vreme na profile i uglove pa da se spremim na vreme.
 
I ja gledam neke aparate. Ali bih uzeo co2+rel. Ima takav jasic 160A, nešto više od 50000 dinara. Vredi li čemu taj aparat?
 
I ja sam ga bas malopre gledao.gde znam dal to dobro ali nije fora da se kupi i neki sljam kad se vec daju pare

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Spajki gledao sam uzivo kako seče neki EVOLUTION potezni ger to je vrh!!!
Od tremilice nemoš opstat od varnica i prašine!

Koji CO2 sve zavisi šta radiš sa njim moj savet bolje polovan EINHEL-Gude nego nov zuber kzubr _____imaju razna imena za isti kineski aparat

Nego imam i ja pitanje, dao mi drugar 2 polovna led reflektora 50w doneo od preko verovatno kinezi
Otvorim ja to da razbistrim šta ima unutra ono neki DRIVER i pločica diode, otvorim oglas tamo imaju diode što rade bez drivera oko 300din za jedan reflektor? U čemu je razlika??
Reko ajd da ih nabudžim dobro svetlo uvek treba


Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Nazad
Vrh