Alati i radionice

Trazi mi 10000.00 za potpuno nov,ali mi ne znaci nista ako ne moze da pokrene kombajn itd.
 
Moze da pokrene, ali pitanje je koliko puta.Problem je sto je njegova baterija sumnjivog kvaliteta i sto na tim budzet varijantama ne trpi ono za sta je namenjena, a to je duboka praznjenja i punjenja.Prvih par puta deluje kao super kupovina, onda ima da mu fali snaga, a na kraju bice vezan za punjac non-stop.A rezervnih delova nema, ili se ne isplati njihova kupovina.Imas Bernerovih za nekih 30-ak hiljada koji ce da ti traju i traju.
 
Da li u njemu ima baterija ili je to elektro starter,ja bih rekao da je on samo na struju

Послато са moto e5 play помоћу Тапатока
 
Da samo na struju!!
Računaj da npr 700A startne snage otprilike kao akomulator od 70A


Prodao sam 'levator, šaljem spiralom
 
To na struju nije prakticno 😁 a i moja greska mislio samnda pita za baterijski.Nebitna je njemu udarna stuja ako je konstantno na 220V,samo treba automat da izdrzi alnasovanje.Mi u firmi imamo Bernerov za ne daj Boze, bio 34 000 + PDV, anlasovao Ducata sa mrtvim akunulatorom prosle zime upalio na dodir. A nema ga ni 3kg,za 45 min se napuni i drzi baterija po 7 dana.Nema razvlacenja kabla sto je najbitnije.
 
Razvlacim te kablove kao da radim u elektrodistribuciji...svaki dan motam kao ovi klinci ali samo kablove;)
 
Ima li ko iskustva sa ovakvim elektricnim testerama?
7837a75d2e12eafdcc89ae50900af1e0.jpg


Послато са SM-A405FN помоћу Тапатока
 
Ima li neko preporuku za Papagajke? Nesto od 500-1000 din. Po buvljacima nisam uspeo da nadjem ni jedne koje su u prihvatljivom stanju. U mom mestu ima neke HM Mullner za 490din ali ne znam kakav je kvalitet, na oko deluju ok.

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
Ja imam aparat za varenje i starter i evo preko 10 godina radi bez problema.Ima ugrađen ventilator.Nosi 2.5 elektrode.
 
Ima li neko preporuku za Papagajke? Nesto od 500-1000 din. Po buvljacima nisam uspeo da nadjem ni jedne koje su u prihvatljivom stanju. U mom mestu ima neke HM Mullner za 490din ali ne znam kakav je kvalitet, na oko deluju ok.

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
Koristim recipro testere zadnjih 15god za polutke
Imao sam 2 kupovane polovne parkside i bosch koje su sjexali savesni pozajmljivači onda kupim womax ta još radi ali koristim je za svašta
Ovu sam uzeo letos samo zbog polutki ovaca i svinja i odlično radi!
A Roda je spas


Prodao sam 'levator, šaljem spiralom
 
I koji vam je list se najbolji pokazao za rasjecanje polutki? ja uzeo onaj kao orginal za kosti i meso (kao na tvojoj slici luka). I nije baš najsjanije rješenje. Sad sam stavio list zas metal pa ću probati sa njime.
 
Naj bolje ide list za drvo!!
Ali mora veoma kvalitetan biti!!
Ovaj na slici je malo spor

Prodao sam 'levator, šaljem spiralom
 
Ovakve makitine listove smo samo probali,tj sekli su samo rebra .Prvi utisak je dobar .Sva tri sam platio 250 dinara.

 
Данас стигао пуњач/ стартер. Стари иномагов иде у пензију.
9ee6942667d13630c00ccb1f961ffff0.jpg


Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
 
Nazad
Vrh