Alati i radionice

Da malo olakšamo šarafanje...
a0666631f12bc56dd67509b36d13d1eb.jpg


Послато са SM-J530F помоћу Тапатока
 
I , kako se pokazao? Jel može sa točka auta odvrtati ?
Stavio gedoru 19mm i probao šraf koji nije odvrtan preko 30 godina i sav zardjao, odvrnuo ga za sekundu. Probao sam i 24 neki šraf na plugu koji je dobro stegnut, tu samo lupa, njega nije mogao. Ako odvrće do 19 bez problema meni i više nego odlično...

Послато са SM-J530F помоћу Тапатока
 
Sa baterijom i punjačem 18.000, uradi sam.

Послато са SM-J530F помоћу Тапатока
 
Pošto već dugo ne istovaram alat iz radnog auta popizdim kad nešto radim u radionici onda priteram auto pa uzimam vraćam pa uvek nešto zaboravim, a alata imam baš mnogo, danas je sestrić izbrojao 26 seger klješta zet mi rekao da nisam normalan
Danas sam kupio polovna unior kolica za alat koja će stajati u radionici i u njima će biti kompleteran alat
Moram uslikati ujutru

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Kiraj tvoja gijagnoza je OPSESIVNO KOMPULSIVNI skupljač alata
Gde god vidim neki dobar alat povoljno ja ga kupim
E sad čovek ima uvek neke alate koji su mu omiljeni za posao zar ne??
Tako da npr od tih 26 klješta u autu nosim 8 komada
4 mala 5""
4 veća 8" RECA
A ostalih ima ZEGER, SOLINGEN, HAZET, USAG
Npr obožavam neki KNIPEX komplet klješta
Sečice, kombinovana, cobra250,špic
A mislim da tih cobra imam bar 4_5 komada
uvek je nešto draže koristiti nego drugo pa i brusilicu msm da ima 11 malih


Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Torex T30 - 100 din. Ne vidi se koji je proizvodjac u pitanju ili ga uopste i nema, ukoliko neko prepoznaje prema obliku rucice javite. Deluje kvalitetno



Poslato sa HUAWEI VNS-L21 pomoću Tapatoka
 
90% da je neka nemacka proizvodnja, mogao bi biti Weralit nekog starijeg datuma.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 pomoću Tapatoka
 
Zešto ne uzmete FAMIPU?
Odličan kvalitet a cena ok
Kad nadjem uzmem polovan dick iz uvoza
Po vašarima i pijacama


Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Majstori ima li ovdje kakve pomoći. Radi se o rotoru od ručnog cirkulara i to poznate marke. Sve osatlo kao novo. Samo zubi na rotoru pojedini. Da li bi se moglo navriti pa urezati nove zube? nov rotor mi je preskup oko 100 € i teško ga je naći.


 
@ Bosonoga

Prvi put cujem za tu marku baci link ja ne nalazim nozeve za klanje njihove samo kuhinjske.Nisu skupi dick nozevi 5300 sva 4.Uzeo sam direktno od uvoznika Kristal Valjevo.

@ lovac luka

Mislis na fapima Prizren ? Njih nalazim samo po oglasima halo, kp kupiundo.Ta fabrika je ugasena ili i dalje postoji?

Sta mislite o swibo nozevima?
 
Nazad
Vrh