Alati i radionice

Radionice u kojima se puno radi nisu za slikanje. :haha:
Lepe su one koje imaju neki ljudi iz hobija, pa je tamo sve čisto, lepo složeno...
 
zorancile je napisao(la):
Radionice u kojima se puno radi nisu za slikanje. :haha:
Lepe su one koje imaju neki ljudi iz hobija, pa je tamo sve čisto, lepo složeno...
Zoki u pravu si, ali negde može biti krš i kada se malo radi.
Čekić od 5 kila nije za svaki dan Mityoo, samo za ubedjivanje :haha: :haha:
 
Tako je imenjače.Važno je da imaš i da znaš gde šta stoji.A i džaba ti da imaš a da sa tim što imaš ne znaš da radiš
 
Ja nisam ni pominjao lepu i urednu radionicu, znam ja kako izgleda profi radionica. Ja rekao cisto da izbacite neku sliku odatle, ne mora ona da bude cakum-pakum.
 
Pravu i kompletnu radionicu,imaju samo mehanicari,a njih je ovde malo ::namigivanje:: A sto se tice amaterskih radionica,i one su dobre,koje imaju kvalitetan alat ::svaka cast:: Bofl alat nevolim da vidim,cak ni po lepo slozenim panoima :nono:
 
Posle srednje škole radio sam u auto servisu gde je radionica izgledala cakum-pakum
pri kraju radnog vremena sav alat se vraća na svoje mesto,sutradan opet nanovo...
 
Imenjače nisam ja ništa loše mislio da si ti rekao,čisto sam izneo samo neku konstataciju :ppozdrav:
 
Po meni nije bitno gdje stoji alat, važno je da ga se ima. Jest bolje uredno slagati alat, jer manje će se gubiti, znam po sebi. Dok nisam kupio ormar za alat, redovno sam godišnje gubio 3-4 ključa i još sitnica koje nisu jeftino plaćene.
 
ja kada nevratim alat na mesto vise izdangubim 5 puta dok ga nadjem nego da sam ga slozio
 
Moja radionica
2uer6sg.jpg
. Gedore, viljuškaste koje sam nasledio od oca stare preko 30 god.
msyrkh.jpg
 
I ona je puna: rerna brusilca, donja fioka farbe i hemijska sredstva... imam sa druge strane i šporet i tučanu peć plus ručni stolarski alat, a ispred mi je nedovršena radionica 4x4m za jedan manji traktor, kod mene velikih i nema. komplet nareznice/ureznice od M2 do M16 colovne od 1/4'' do 1''pa ako nekom treba nek skokne 360km od BG.
282iakg.jpg
 
I par važnijih ključeva... 10, 13, 17, 19, 24, 27, 30... i na dnu sanduka za alat uvek ima kojekakvih šrafova i matica....
 
I kada prođe sezona nađeš ono što si tražio a nisi mogao da nađeš,u žurbi si ostavio tamo gde mu nije mesto
 
Nazad
Vrh