Alati i radionice

KishRobert

Prijatelj Foruma
Učlanjen(a)
31 Dec 2008
Poruka
14.418
evo nesto i mog alata...
co2 aparati....

presa za nabijanje svega i svacega,al' sluzi i za jos koje cega! :D

manja stubna busilica...

veca busilica + flexovi...

nisam slikao strug,mada mislim da sam vece negde postovao slike.rucnih alata imamo i uniora i gedore i hazeta i ruskih i ceskih....

ilija90

Novajlija
Učlanjen(a)
12 Feb 2010
Poruka
23
neznam za vas ali ja sam od mog dede nasledio tri garniture vilasto okastih kljuceva ko zna koliko starih na njima pise hrom-wanadijum i evo i dan danas u odlicnom stanju,a imam i garnituru ureznica i nareznica koje perfektno rade nisu kao ove nove jednom narezes navoj i mozes da bacis,a sto se tice od el alata imam 2 iskrine brusilice jedna od 2000 a druga manja mislim da je od 800,kao i iskrinu busilicu i rade koncar aparat za varenje nosi 3,5 bez problema!

savoris

Član
Učlanjen(a)
23 Feb 2009
Poruka
4.016
KishRobert je napisao(la):
evo nesto i mog alata...
co2 aparati....

imam ovakav isti aparat kao i ti , ovaj mali
moj je u rashodu pa ako ti treba nesto od njega reci dok ga nisam rasturio i prepravio u starter od 12V

zorancile

Novajlija
Učlanjen(a)
16 Mar 2010
Poruka
3.141
Ima jeftin rucni alat marke Jetechtool (pise made in Japan), ja sam kupio nekoliko kljuceva, gedora i racnu za gedore pre dve godine. Cena je mala, tri-cetiri puta jeftiniji od Uniora, pa sam bio nepoverljiv, (jedna gedora oko 100 dinara). Svaki dan radimo sa tim alatom i nema nikakvih ostecenja, mislim da je u rangu Uniora. Jedino mi je problem sto je u Kikindi ta prodavnica jesenas zatvorena, sad ima samo u Subotici, to je "Su metal trade doo" Jovana Mikica 56.
Preporucujem!

danger

Član
Učlanjen(a)
8 Jan 2008
Poruka
5.524
ta presa mora dobro da radi :D :D,sa takvim presama sam se naradio i svasta naizbijao,ja koristim trenutno univerzal banja luka 16t jacine,bice i slika

North ARMY

Super Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
14 Okt 2008
Poruka
25.541
Ajde da vidim ko trazi manji ti ili Danger??
Najveci usur sam dao Lesiju kad je celu maznula :D

Sta mislite o WuRth proizvodima?? Meni se cine odlicni.

danger

Član
Učlanjen(a)
8 Jan 2008
Poruka
5.524
dok sam radio u servisu imao sam slicnu presu i bila je dobra jer sam uvek pod rukom imao osecaj dal ce nesto puci ili ce se izbiti,dok ova moja samo dere i krlja i sve zivo lomi a to mi se nesvidja jer neznas ocel izaci ili ce puknuti,igrom slucaja sam na njoj izbijao lezaj na mondeu fordu jer ova u firmi nije mogla,dodjem kuci i gle cuda......... :sta:,pukne rukavac :haha: :haha: :haha:
sta dete zna sta je 1 tona,uzme pa se igra :haha:
Post je spojen: [time]1272231979[/time]

zorancile

Novajlija
Učlanjen(a)
16 Mar 2010
Poruka
3.141
Wurth? Dobri, ali skupi naspram ostalih konkurenata, na primer odvijac sprej je 2-3 puta skuplji od wd-40, a start sprej je 3-4 puta skuplji od svakog drugog konkurenta. Srafovska roba je kvalitetna, ali je isto 2-3 puta skuplja od konkurencije.

North ARMY

Super Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
14 Okt 2008
Poruka
25.541
Vidim sa sam progutao slovo.
Sad sam busio neke rupice na kabini 3-4 burgije sam polomio,fals zesci a samo pise wurth,inace sam sa 1 starom nastavio busenje i sve uradio,a nove 3-4 polomio... :udri:

meeker

Član
Učlanjen(a)
26 Feb 2010
Poruka
974
Wurth su veliki trgovci !
Kada sam nešto sekao brusilicom, kupio sam neke jeftine Ruske rezne ploče i skuplje Wurth. Ruske su bile neuporedivo kvalitetnije.
:ppozdrav:

ilija90

Novajlija
Učlanjen(a)
12 Feb 2010
Poruka
23
Nasao sam nekog lika koj prodaje iskrin co2 aparat,sa tim aparatom sam radio na praksi u imt-u dok sam tamo radio odusevio sam se moze da se pojaca mislim do 500 a kad se pojaca do daske sece one u profile ladno a kada se stavi tanja zica i manja amperaza limove vari ko lud bez progorevanja,ali me zanima dali neko od vas zna dali takvi aparati rade na industrisku struju ili na ovu kucnu trofaznu?

Vrh