Alati i radionice

Зар оков нема продавницу или нешто више у београду и новом саду? Или је то нешто друго.
Ima u čačku, i ima u bg na bežanijskoj kosi, to je što znam sigurno.. Bio sam u okovu podgorici, oduševio sam se asortimanom, ima od igle do lokomotive
 
@lekso jel to običan dvosmerni razvodnik i koja im je cena, ja sam napravio dosta dobru presu sa dvosmernim klipom i pumpa od kipovanja prikolice samo nisam stigao da ugradim razvodnik.
Da, izbačena samo opruga kako nebi vraćala ručku nazad. 5500 je bio

Послато са M2003J15SC помоћу Тапатока
 
Rado bi obe kupio ali lepo koštaju.
Za ovu drugu sam čitao po nemačkim i američkim forumima da imaju problem sa elektronikom... Mislim da ću ipak odabrati prvu. Šta konkretno znači ovo u oznaci impuls?

Послато са SM-A405FN помоћу Тапатока
 
Imam jedan problem sa frižiderom pa da upitam da li neko zna nešto oko takvih sprava.Juče primetim da je ispod frižidera mokro ,otvorim on se otopio.Prebacim sadržaj u drugi iz oko 1970 godine ,koji je u fazi raspadanja ali hladi.Posle sat-dva uključim onaj što se otopio ,on se uključi i hladi .Hladio je do prvog isključivanja ,termostat je dostiga određenu temperaturu pa je isključio .Posle opet neće da uključi iako je počeo da se otapa.Danas ga uključim on isto ,do prvog isključivanja.Motor tiho radi ,ne greje se ...
 
Liči na defektan sklop termostat uključivač.
To ti je ono crno nataknuto na ona tri kontakta na motoru-kompresoru.
Možeš pokušati i uključiti kompresor i ručno kada skineš ono 'crno'..
Donji i levi pin su glavni namotaj, a opet donja i desna pomoćni.
Taj motor nema kondenzator za start, nego pomoćni namotaj.

Poslato sa PPA-LX2 pomoću Tapatoka
 
Ono nataknuto na kompresoru sam proverio ,ne vidi se da je negde varničilo ,da je loše ....Ima i kondenzator ,koji je ispravan.




Probaću da zamenem termostat,sumnjam na njega .Frižider je u hladnoj prostoriji ali je 10-tak godina radio na istom mestu.
 
Ako je tako onda je frižider u redu.Kada sam ga prao ,primetio sam da je ona rupica za odvođenje vode bila blokirana .Verovatno je zbog toga pustio vodu kod vrata.Sutra ćemo ga testirati.Hvala svima na pomoći.:ppozdrav:
 
Ima jedan vulkanizer "VIKING" u Ratkovu bukvalno isto tako radi gume, radio mi je do sad preko 30 guma za šumske mašine što kažu iz mrtvih je vrati
Radio mi je zadnje za 560 još 2009g jer sam kupio nove gume koje su isečene u fabrici platio obe 60e i platio njemu 100e i još uvek ih vozim

Sent from my moto e5 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh