Alati i radionice

Ma ok....Inace od kog je ovo materijala i da li ce ovo nesto da izdrizi ? Probali smo da zakacimo plugove i njih je drzalo,e sad kako ce da podnosi vibracije videcemo, vario sam sa bazicnim elektrodama.....
 
@zokidrum
Ti stari narandžasti unior šrafcigeri na predzadnjoj slici su ekstra kvalitet. Da mogu negde da natrčim na takve uzeo bi ih bez razmišljanja. Ovi novi modeli sa crnom drškom nisu ni blizu toliko izržljivi kao ti narandžasti. Imam par komada i ne bi ih menjao za 50 novih.
 
Ovo je cale pre 4 god.kupio kod Bugara na najlonu.
img1809.jpg

A ovo nas je 1000x spasilo,mali ali tehnicar.
img1813.jpg
 
@zokidrum
Ti stari narandžasti unior šrafcigeri na predzadnjoj slici su ekstra kvalitet. Da mogu negde da natrčim na takve uzeo bi ih bez razmišljanja. Ovi novi modeli sa crnom drškom nisu ni blizu toliko izržljivi kao ti narandžasti. Imam par komada i ne bi ih menjao za 50 novih.

Stvarno su super, ja sam prezadovoljan, jedino sto im je nenormalno tvrda drska pa hoce zuljevi da izadju od mnogo stezanja :osmeh:
 
Koje kvalitetne radapcigere (svlakace po naski) mislim na dvokraki i trokraki,kupiti za jednu radionicu gde se opravljaju i kombajni i traktori i svo gvozdje u poljoprivredi?
 
Ja sam slucajno naleteo na pijaci i kupio 3 radapcigera za ja mislim 3000din... Jedan najveci,jedan srednje velicine i jedan mali... Slikacu ih ako treba skidao sam sa njim sve i svasta i bas bas sam ih opterecivao i nisam uspeo da slomim nijedan....

E onda sam pozajmio jedan drugaru (radapciger srednje velicine) i on mi je sredio jedan krak nacisto i ublaznuo maticu na vrhu (bila je ja mislim za kljuc 16 a on sa 17 srafio i zafrko)... Ja nisam mogao da ga polomim i unistim nekoliko godina a on covek za jedno popodne na nekoj sitnici.... :sta:

Nemogu da kazem posle nekoliko dana mi je kupio nov a taj zadrzao za sebe.... Sa cenom i kvalitetom sam zadovoljan... Sad gledam po pijaci iste i mnogo su skuplji cak jedan najveci kosta vise sad nego sto sam ja platio sva 3...
 
Pa nije baš tako, dosta zavisi i od načina upotrebe alata. Za ljude koji ne znaju kako da koriste nešto kaže se da bi i čekić pokvarili. Ali postoji i ona kletva da kad god pozajmiš nešto da se poslužiš samo na kratko, to će se pokvariti baš kod tebe! Bez obzira koliko ispravno i kvalitetno bilo. Ova kletva ima veoma jako dejstvo....
 
Polovna vulkanizerska pegla, ispravna (za lepljenje unutrasnjih guma), 80 e, da li je mnogo?
 
Imate neki predlog za malo jači preumatski pištolj. Moj je pre par godina dobio noge a kad sam kupio drugi nešto mi je slab.
 
Ne znam da li ima tema, pokusao sam da nadjem ali.... Interesuje me gde ima da se kupi dobar pistolj za duvanje guma, na kome ce manometar da pokazuje tacno bar neko vreme, ne koristim cesto, ali ovi kineski i sa najlona ne vrede ni 5 para.... Hvala1
 
A ja mislio da je samo kod mene tako. Mislio sam da je kinez zurio na pauzu da krka sutlijas pa je na brzaka sklepao sat. Kupio sam einhell-ov pistolj, radi ok ali posle godinu dana skala na manometru ne silazi ispod 2 bara tako da mu to dodje kao 0. Sto znaci da ako skala pokazuje 3 bara guma je naduvana na 1. Nije uopste problem, vremenom se naviknes. :osmeh:
 
Nazad
Vrh