Alati i radionice


Odrade posao ali brzo se posle njihove upotrebe pocnu nositi naocari za vid.Jako im je spora reakcija.Ja iako imam ovu masku nekoristim je puno bas zbog toga...........

- - - - - - - - - -

Pise da je cena oko 35 000 dinara. Planirao sam oko 100 evra dati, ovo mi je malo puno. vidim da jako brz odziv ima.

Moja je placena 500 evra pre par godina.Ako mislis uzimati te jeftine bolje uzmi klasicnu nadglavnu zbog gore navedenih razloga..................
 
Neke plazeme u sebi imaju mini kompresor tako da im nije ni potreban prikljucak,koliko sam primetio.
Nije mi potreban Co2,jer ga imam zasebno,elektro takodje. Potrebna mi je plazma,pa me je zanimalo koliko bi bila pametna ova kupovina,a i neki manji elektro,kad veci ima u kombinaciji,sto da ne. Svakako imam u planu kupiti jos jedan elektro i plazmu...
Video sam da se moze naci za 499 van,ali opet,ko da mi donese,a i kad bi mi neko doneo,i pokvari se i nosi ga za Nemacku,npr...veoma dobra kupovina.... Kod nas ako kupim,ima servis,i to je to. Ovo sa KP sam dao samo kao primer,nije meni tu nista pouzdano,i pre bih u nekoj prodavnici kupio,da se razumemo.
 
te plazme koje imaju kompresor kostaju preko 1000evra.ako ti treba plazma kupi plazmu ako invertor onda kupi njega ja sam pre oko 2 god bio da vidim ovu u banovcima.,, to kad vidis uzivo neznas da li da se smejes ili places, recimo kabal za masu precnika 16 kvadrata a nesto duzi od metar i po...ne znam sta ce ti tig kad cec ti da varis inox...a plazma mislim da sece tek do 8 mm mislim na ovu stahlwerk sa oglasa...
ako trazis inverter ja ti prodam moj jos je pod garancijom
 
U principu svi CO2 aparati uvlace spoljni vazduh sa zadnje strane a izbacuju na prednjoj. :ppozdrav:
Moj aparat u firmi uvlači vazduh oddole kroz "škrge" a izbacuje ga ventilator sa zadnje strane ka boci, dok ovaj što imam kući uvlači ventilator vazduh sa zadnje strane a izbacuje topao kroz škrge dole i napred....
 
Neke plazeme u sebi imaju mini kompresor tako da im nije ni potreban prikljucak,koliko sam primetio.
Nije mi potreban Co2,jer ga imam zasebno,elektro takodje. Potrebna mi je plazma,pa me je zanimalo koliko bi bila pametna ova kupovina,a i neki manji elektro,kad veci ima u kombinaciji,sto da ne. Svakako imam u planu kupiti jos jedan elektro i plazmu...
Video sam da se moze naci za 499 van,ali opet,ko da mi donese,a i kad bi mi neko doneo,i pokvari se i nosi ga za Nemacku,npr...veoma dobra kupovina.... Kod nas ako kupim,ima servis,i to je to. Ovo sa KP sam dao samo kao primer,nije meni tu nista pouzdano,i pre bih u nekoj prodavnici kupio,da se razumemo.

Pa druže ako imaš co2 i elektro,čemu kupovina istih u kombinaciji sa plazmom,lepo uzmi te pare i kupi plazmu koja seče do nekih 30mm,i rešio si problem.
 
Koju bazicnu elektrodu preporucujete za neku opstu namenu u poljoprivredi? Cena nije toliko primarna, vise kvalitet, jer se nece trositi nesto puno.
 
Evo tablica pa uzmi onu koju možeš da nadješ,

http://www.idas.rs/uporedna_tablica_elektroda.html

konkretno mislim na četvrti red [TABLE="class: tablica, width: 725"]
[TR="class: drugi, bgcolor: #F6F5F5"]
[TD]EL.61 b[/TD]
[TD]PIVA 150 b[/TD]
[TD]EVB 50[/TD]
[TD]O.K. 48.00[/TD]
[TD="class: palepink, bgcolor: #FAC5E2"]AS B 248[/TD]
[/TR]
[/TABLE]


Sve su odlične elektrode, svojevremeno sam ih prodavao na desetine tona u firmi i razna obziljna preduzeća (npr, prodavao sam raznim termoelektranama u Srbiji preko tendera) uzimale su bilo koju od ponudjenih i nisu imali zamjerki.
 
Pa druže ako imaš co2 i elektro,čemu kupovina istih u kombinaciji sa plazmom,lepo uzmi te pare i kupi plazmu koja seče do nekih 30mm,i rešio si problem.
"Svakako imam u planu kupiti jos jedan elektro i plazmu..."
citirao sam sebe. Plazma koja sece 30mm,realno,meni nije potrebna. A za kombinovane aparate sam pitao jer nisam imao prilike da ih vidim u radu,pa reko ima ovde onih koji jesu...


Znam da je velika razlika na slici i uzivo,mada kablovi se i sa slike mogu videti da su losi,tanak.
Hvala na savetima,resili ste me nedoumice
 
Nazad
Vrh