Alati i radionice

Da je dostupno kod nas ,i jeftinije,ovo bi bilo najbolje xd.
Dostupno, vise firmi ima u igri. Najkvalitetnije sto sam video ekipa iz Madjarske dodje i uradi. Ako me secanje ne vara 12e/ 4cm/m2. Samostalno ne gori, znaci mora imati materiju koja ga pali. Za farme, hladnjace, krovove.. fantasticna stvar.
Video sam jedan objekat koji je radila neka nasa ekipa, ni prici Madjarima.
Da dodam, ne moze se raditi na temperaturi manjoj od 16C.
 
Dodjem do druga u radionicu da mi nesto sitno uradi kad oni se skupili pa se zezaju



20210209_163910.jpg
 
Poslednja izmena:
To se zove MAJMUNSKO OSTRVO
ponekad mi se skupe pa ih jedva oteram
A nekad takve gluposti čujem da me njihove priče odmore
Još ako ima duhovitih i inteligentnih ljudi
A dodju mi nekad ŠABANI za medalju,

Sent from my moto e5 using Tapatalk
 
Kolege gde kupujete radna odela
Imam veliki problem da mi se istope cibzari na bluzi dok radim sa brenerom ili varim
(Kecelju imam ali mrzim)
Onda se većina domaćih odela loše pere tj ostaju fleke, onda većina ima gumu kod šake pa to žulja!
Imao sam baš dosta kubler nemačkih radnih odela dok sam radio u nekoj firmi koja su bila baš baš kvalitet ali kod nas je to teško naći?????


Sent from my moto e5 using Tapatalk
 
Ima li neko od forumasa iskusto sa hugong extremig 200 lcd? Planiram kupovinu pa se lomim da li taj ili jasic mig 200.
 
Koliko se ja secam da je kupio neko sa foruma, ali od tad nisam naiso da je neko pisao o iskustvima sa tim aparatom. Ja takodje razmisljam da ga kupim.
 
Tekmaster mislim da ima neki sa foruma,ovaj noviji mislim da nije niko kupio,jbg cena od 70-80 hiljada je jaka nisu u pitanju igracke ,mnogi imaju ove zesce kineze tipa kzubr i slicne do +-200 eura maks.
 
Kolege gde kupujete radna odela
Imam veliki problem da mi se istope cibzari na bluzi dok radim sa brenerom ili varim
(Kecelju imam ali mrzim)
Onda se većina domaćih odela loše pere tj ostaju fleke, onda većina ima gumu kod šake pa to žulja!
Imao sam baš dosta kubler nemačkih radnih odela dok sam radio u nekoj firmi koja su bila baš baš kvalitet ali kod nas je to teško naći?????


Sent from my moto e5 using Tapatalk
Ima kod nas al je skupo ko otrov,pantalone su im po 9.000 pa na vise.
 
Onda se većina domaćih odela loše pere tj ostaju fleke, onda većina ima gumu kod šake pa to žulja!
Pa kako ćeš bez gume? Ja imam dosta starih dukseva koji su mi apsolutno neupotrebljiv za radionicu jer se guma isteglela pa mi rukavi padaju preko zglobova. E sad može opcija sa kraćim rukavima ali onda gomila stvari vrućih i neprijatnih :) može da uleti u te rukave.
Al pošto svi znamo da si ti Luka Superman V2.02 workshop edition onda tebi kraći rukavi neće predstavljati problem (jer ljudima sa kriptona koji su odgajani da budu mašinici ne bude dobro ako im barem neki vrući opiljak ne ulati u oko na svakih 2 nedelje :)). Pa eto... nadji neku "majstoricu" tamo u Obrovcu da ti skrati. :):D:)

E sad da , i mene zanima nešto što neće da izgori na prvu varnicu brusilice. Slikaću odeću kasnije. :) A ja čak ne radim nešto mnogo, :)
 
Poslednja izmena:
Ja imam jacic od 200a, evo vec 5 god. Bas dosta se radilo sa njim do pre 2 god od kad sam uzeo walter, radi i sad ali slabije, mozda kutiju elektroda mesecno. Meni se ekstra pokazao, za te pare perfektan
 
Nazad
Vrh