Alati i radionice

Jel sestrić blago ,,bilduje' ili te samo zamajava?
Ala sam ja pomerao alat mom ocu dok sam bio 6-8 godina, svi smo obični ljudi, nismo.majstori kao ti. E sve mi se vratilo sa mojom decom, trazim alat, oni premestaju dok ,,rade'. Jedino što sam nakupovao mnogo polovnog ručnog alata, pa imaju više mogucnosti.
 
Nije losa stvar a nije ni bas nesto ekstra. Tu mozda do 4mm maksimalno sluzi nekako
IMG-20210206-222351933-MP.jpg
 
Koliko nm ima ?.
Nema veze,sad nasao na netu,350nm.Sad jel to stvarnih ili laznih pitanje je ....onaj parkside na kom pise oko hiljadu nm,ima pravih +-400nm na u tube testovima a cenovno je slican.
 
Poslednja izmena:
Koliko nm ima ?.
Nema veze,sad nasao na netu,350nm.Sad jel to stvarnih ili laznih pitanje je ....onaj parkside na kom pise oko hiljadu nm,ima pravih +-400nm na u tube testovima a cenovno je slican.
Nema sanse da ovaj kzubr ima 350nm, pa einhellov udarni odvijac od 100e bez baterije i punjaca ima nesto oko 200nm. Ja sam gledo da neki poljak koristi parkside aku odvijac oko traktora i kombajna kada nesto popravlja i zadovoljan je.
 
Cekam ja taj parkside kod nas u lidl ali nikako da ga izbace na prodaju,mozda ni ne bude.Vidim bice neka stubna busilica u prodaji,kod poljaka je bila takva jos prosle godine.
 
Meni strasno treba neka busilica stubna sa MK prihvatom al nece nijedna za manje od 200e. Ni grob pa da ga remontujes ne mozes naci. Tu lidlovu i ne bih. Cak se mislim sa napravim komplet celu al ne bih se igrao sa remenicama jer imam neke frekventne neuposljene. Kad bas dogori sa potrebom moracu se otvoriti.

Da ne gresim dusu, lidlova lemilica nije losa za te pare. Za neke trafoe debljih izlaza je posluzila fino pogotovu kad je naprzis na najjace. Vrhovi su vidi se, losi al za 1200 i neki dinar nije losa. Inace sam je dobio na poklon. Ne lemim cesto a i nije da sad neko smd lemljenje cackam pa da mi treba. Svideo mi se tinol sro je stigao sa njom. Dosta je cist u odnosu na klasicne kineske
 
Cekam ja taj parkside kod nas u lidl ali nikako da ga izbace na prodaju,mozda ni ne bude.Vidim bice neka stubna busilica u prodaji,kod poljaka je bila takva jos prosle godine.
Ротирају они све те алате два или три пута током године, тако да ћеш налетети на то што тражиш, али да се држиш индијанске пословице "Само стрпљив индијанац ухвати мустанга". Ето ја сам пикир'о месецима тај њихов "реноватор" и дочек'о га пре неки дан.
 
Ali te performance alate su mislim imali prvi put nedavno,i to obicne busilice i manje udarne,taj najveci aku udarni odvijac nisu jos nikad imali na stanju koliko znam.
 

Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
Na koju foru radi ovo? I durže... njalepše te molim da skineš to "Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако." Ne zato što imam poseban problem sa sadžajem već što sam već izgubio gomilu vremena čitajući do pola taj tvoj kako ga već forumi zovu dok ne skapiram o čemu se radi. Makar promeni font.
Mada bi forum to trebalo da odvoji na neki način od ostatka poruke. Ovako stvarno unosi zabunu.
 
Nazad
Vrh