Alati i radionice

Nisam niikad video veci nakovanj od ovog.Steta sto nisam nekako uspeo da ga ubacim u autobus:osmeh:
Ovo si trebao stvarno uzeti jer kod nas je tesko naci nakovanj neke ozbiljnije kilaze a i radionica nije kompletna bez nakovnja. Moj ima 80kg a ovaj tipujem da je 90kg. Jedina zamerka na ovom je sto sa desne strane ide u spic a neproduzava ravna povrsina.
 
@frenky
Taj vas nakovanj je verovatno klasicnih dimenzija,kao ovi sto se mogu videti kod kovaca,ili po vasarima.Ovaj je najmanje duplo tezi i veci od takvog,a mozda i vise.Namerno sam stavio kutiju cigareta da bi bile jasnije dimenzije
Nemoguce je bilo uzeti ili kupiti ovaj sto sam slikao...
@KAMENI
Verovatno da je neko na toj farmi radio i kovacki posao.To se sad nista ne koristi,stoji napolju,a tu jos stoji i jednoredna vadilica krompira i jos po nesto...
 
Sta mislite u vezi nasadnih kljuceva, da li su bolji sa sestougaonim prihvatom ili dvanestougaonim. I kakvo misljenje imate za Unior alat, konkretno za gedore ili nasadne kljuceve kako ih zovu neki.
 
JA sam nekako uvek za sestougaoni prihvat nekako mi te gedore mnogo teze oblaznu maticu kad treba nesto jako zardjalo da odvijem.. E sad mozda neko ima drukcijih iskustva...
 
Ako budem uzimao bice sestougaoni. Gledao sam komlet Unior 1/2'' od 10-32, blizu 20000 dinara, ne znam da li vrede te pare?
 
neverujem da imaju ok kvalitetu...ako vec planiras pojuri nekog sa zapada made in germani...jer mi smo trziste 3 kategorije a to je 200 majki jevrosime
 
Lepa cena ali nije ni UNIOR za potcenjivanje... Neznam kakoav je ovaj nov alat njihov ali imam njihove kljuceve koje ja nepamtim koliko su stari....
 
Jeste, nisu bas jeftini, ali ako pogledas zapadne proizvodjace, konkretno sam gledao Hazet, oni su jos skuplji. Jedino me buni to da li je isti primerak alata ovde i na zapadu isti i po kvalitetu?
 
Unior alat nije za potcenjivanje.
Dobar je to alat za tu cenu.
Dobri su cak i neki ukrajinski/bugarski alati.
 
униор није више оно што је некд био имам више гарнитура униор алата онима старим немозеш ништа али зато ови новије производнје више никад небих купио да непричам о крстастим шрафцигерима на којим су се појели врхови као да су стари 10 година. изгубили су квалитет
 
Sta bolan nije to nista to je samo 200-250kg tezine
Ja sam svoga od 200kg Iz Svicarske Za Bosnu vozio
u Gepeku od Suzukij Grand Vitare. Bosanki Granicari
ostali bez teksta a ja nisam mr carinu platiti
 
U poljoprivredi je specificna situacija. Ne koristis alat svaki dan, ali kad zatreba onda treba da izdrzi maksimalna naprezanja.
 
Nazad
Vrh