Alati i radionice

Ako misliš da ti služi da zagreješ šrafove(kao sa CO2) radi otpuštanja nemoj kupovati.Z neke druge stvari može da služi.
 
diklofen Sa CO2 može grejati šarafe??? Misliš autogeno...:sta: ili ja nisam upućen?
 
Jedno pitanje, da li se ovo isplati kupiti da sluzi kao mobilni brener ?
b-3717-1269525133.jpg

Imam nesto slicno, ali umesto te dozne za gas ide kartusa koja se ubacuje unutra,moze da sluzi i za grejanje srafova i kao brener, mada se kod mene najcesce koristi za potpaljivanje vatre.
 
Drugari,
treba da pravim dvoja vrata za garažu. Poslednja opcija su klasična krilna. Hteo bih nešto što može da se automatizuje tj da se otvara na daljinski. E sad, segmentna i rolo vrata su skupa čak i u Metrou, a da ne pričam o ovima što ih ugrađuju. Traže preko hiljadu evra.
Već neko vreme tragam za rešenjem i danas sam našao ovo.
Deluje mi prosto za pravljenje i za ugradnju nekog motora. Šta mislite? Ima li još neko neku ideju?
Takođe, motori od satelitske antene mogu da posluže (doduše ne u ovom slučaju) ali recimo kod klasičnih krilnih vrata...

Imam alat, imam volju i neko znanje... Još da usvojim idejno rešenje pa da krećem :)
Oopa Hangar Style ...
tumblr_mardqwHYEF1rej10mo1_500.gif


:haha:
 
@dare
nesto mi se ovo ne svidja kako su napravili, ako hoces nesto da radis a da nisu segmentna onda uradi klizna i gore motoric sa dve sajle i to je to kao klizna kapija.
 
Pita me zet da li imam limarska klešta za savijanje nosača oluka. Pošto nikad nisam ni čuo za takva klešta pokušao je da mi objasni kako izgledaju, al' ne vredi, nikako da shvatim kako izgledaju. Je l' zna neko kakva su ta klešta, tj. slika bi mi trebala?
 
@dare
nesto mi se ovo ne svidja kako su napravili, ako hoces nesto da radis a da nisu segmentna onda uradi klizna i gore motoric sa dve sajle i to je to kao klizna kapija.

Nemam mesto za klizanje. Jedino nešto ovako na podizanje ili klasična krilna vrata.
Šta ti se ovde konkretno ne sviđa?
 
и ја сам ову купио половну на пијаци пише 850 вати 16 -тица футер кад заглави бургију кида руке
image0226.jpg
 
Nisam niikad video veci nakovanj od ovog.Steta sto nisam nekako uspeo da ga ubacim u autobus:osmeh:
(slikano na farmi u okolini Berlina)
 
brankovic Kanda je taj švaba bio kovač kad mu pored tolikog nakovnja stoji i mehanički čekić, da ne kažem kovački.
 
Nazad
Vrh