Alati i radionice

Jako su dobre i sto je jako bitno ne znoji se noga
Šta će mi to? Ako mi nezasmrdi noga posle celog dana rada ko da nisam ni radio. :)

Šalim se naravno. Metreijal ima dosta veze sa smradom. Koža je jako dobra kao i još neki. Takodje čarapa je još bitnija. mora da bude debela i pamučna. Pogotovo leti! Tu mnogi ljudi prave grešku i leti nose tanje čarepe misleći da će im se noga manje znojiti. Debela, pamučana čarapa upije znoj i tako hladi nogu mnogo bolje nego tanka. O smradu da i ne govorim.
 
Smrad prouzrokuju isključivo gljivice,ko imaa problema 7 dana neka maže kremom na bazi klotrimazola i rešen problem. Ako se pojavi opet tj negde pokupite gljivice isto uraditi. ja sam primetio nema problema neko vreme i onda odem u goste i obujem tuđe papuče posle se pojave,Ili leti kad sam bos ili u papučama četsto.
 
Uzmeš MERIMA dečiji sapun pereš noge sa njim i nema smrada i gljivica
Naravno pamučne čarape i kožna obuća!!!!

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Imao sam kolegu, alkoholičar najveći koga sam upoznao, skine cipele, pacovi pocrkaju kako bazdi, čarape šuplje na sve strane, pitam ga jednom "Je li Pero koji broj cipela nosiš?" On kaže 43, a ja na to "A što uzimaš 45, da ti imaju nokti đe stanut"? 😂 Drugi kolega se zagrcnuo.
 
Nazad
Vrh