Alati i radionice

Do cetvrtka imam vreme da se odlucim

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
40A trebao bi da seče do 13_15mm
Cena odlična 150e
Jel to akcija Četvrtkom???
Da pičim za NS da kupim
Ako može 12_15mm uzimam bez jebemti

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
40A trebao bi da seče do 13_15mm
Cena odlična 150e
Jel to akcija Četvrtkom???
Da pičim za NS da kupim
Ako može 12_15mm uzimam bez jebemti

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
Aha od cetvrtka krece akcija,pogledaj na YT mislim da 12mm plafon i to treba vreme ali 6,8 opasno radi

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Pazi, za te pare 8 mm da sece kako dolikuje pa vredi. E sad mozda on i sece, ali pitanje dokle ce. Mada, to bi bilo dobro kad se kupi da se odma upregne malo vise pa ako crkne zamenis za drugi. Koliko znam oni uz racun odma menjaju za drugi.
 
Ha ha nisam jedini
Da ga upržim da vidim kolko je kadar
Sad ozbiljno sve deblje sečem brenerom, djavo sam za brener, sečem ko žiletom!!
A cevi tremilicom radi onaj moj frankeštajn ko lud jbg 4kw fi 350mm
A limove do 2mm makazama deblje brusilicom
Uzeo bih sad to 150e ima garanciju pa da se igeamo malo


Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
A koliko kosta brener-gorionik za njega ?,+20+30 hiljada sigurno.
Mislim da on nije ukljucen u set,to je onda previse jeftino,pa jasic od 40A bez gorionika je oko 50 hiljada mislim.
 
Sve sto ga vise gledam sumnjiv mi postaje da bas ovako sece,sad se lomim...mada ima i ona kruzna testera to ce mi vise trebati nego aparat

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Gledam neke unboxing od ove plazme,izgleda da ipak sve ide u kompletu sa njim,ali ipak kad je tako jeftin ne mozes a da se ne zapitas o kvalitetu,no....
Zanimljiva diskusija ovde o Parkside alatima: https://www.diynot.com/diy/threads/who-makes-parkside-tools-from-lidl.166087/
Mada i na dosta drugih foruma se moze naci ponesto o njima i generalno koliko sam na brzinu citao,dosta hvale te Parkside alate,najvise busilice,brusilice i slicno.
A ovde mozete naci nesto veoma slicnoj plasmi u lidl-u,nije b2 nego a1 ,ne verujem da su neke velike razlike. https://www.mig-welding.co.uk/forum/threads/lidl-plasma-cutter.88652/
Intermitencija valjda 20% na 40C pri 40A.

 
Kolega ti bas hoces da me predjes da kupim jedan a taman sam poceo da se lomim da ga ne uzmem

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Ja to trazim zbog sebe na netu hehe,ali posto vidim ima jos zainteresovanih, sve sto nadjem podelim ovde.Ja imam u planu mozda kupiti,jbg 150 eur pored prvobitno planiranog Jasic-a od 600+ eur sa gorionikom,sigurno da nije kvalitet kao Jasic,ne moze biti,ali meni bi trebao par puta da radi godisnje i to je to.
Jel treba neka kartica od Lidl-a da se ima kako bi se kupovale ovako stvari na popustima-akcijama ?.
 
Ne treba ti nista koliko ja znam,pise uvek sta je na akciji..ma zanimljiva masina posteno..ja sam uzeo njihovu aku busilicu i prezadovoljan sam s njom..bila je 10000din.uzecu i kruznu testeru za metal pod uglom da moze,a sinoc sam uzeo teleskopsku testeru imam neke grane koje treba da secem a visoke mi a ne bih se bas penjao da ih kratim obicnom rucnom testerom

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
U svakoj Lidl prodavnici bude tih predmeta akcija,nebitno busilica,plasmi,testera itd, ili samo Bg,NS i tako veci gradovi ?.Nikad nisam bio u Lidl pre pa nzm :D.
 
Naravno da ih bude,kod nas u Paracinu redovno svakog cetvrta na akciji bude nesto i traje do sl cetvrtka

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Kupio sam u Lidlu tracnu slajfaricu za drvo, i uspeo sam celih 6 dasaka da osmirglam, a negde na 4. dasci je pocela da zeza. Koliko para toliko muzike. Vratise novac nazad, i od tada nisam vise kupovao tamo alat. Nemaju servis u Srbiji pa vracaju novac ili ga menjaju za drugi aparat.
 
Nazad
Vrh