Alati i radionice

Nisam jos,tek kad odem kuci u lokalu sam radim pa nema smisla ovde da vrzdim cirkulise mi narod

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Meni krivo za ključeve što su imali, i onu pumpu za istakanje ulja iz motora... Al ja nisam ni bio već prosto zaboravio, nemam naviku da visim tamo svaki dan ko džigerica
Što se tiče pumpe za vađenje ulja iz motora, mislim da je ono bezveze. Em je njanjavo napravljeno, em mu treba 10 minuta da izvadi ulje..
Godinam koristim neku pumpu iz motora koju sam adaptirao i pogonim je aku bušilicom(može i električna).
Koštalo me nula dinara, a izvuče ulje za minut.
 
Stigao u LINDU iz PEČENJEVCE BOŽE sačuvaj borbe guzve nekulture i seljane!!!!
Udarale me bakute kolicima, kašljale u mene ali je PLASMA stigla


Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
Uzeo i ja u Zr,ja nzm kad otvaraju tamo,na netu kad sam gledao pise od 8 ujutru,ja sam bio oko 8:10-8:15 i uzeo jedan,posle mene ostalo jos 2 komada,a inace parking pun,unutra guzva kao da je besplatno lol,bilo jos 4-5 tih plazmi po kolicima koje sam video,ljudi razgrabili.
 
Uzeo i ja u Zr,ja nzm kad otvaraju tamo,na netu kad sam gledao pise od 8 ujutru,ja sam bio oko 8:10-8:15 i uzeo jedan,posle mene ostalo jos 2 komada,a inace parking pun,unutra guzva kao da je besplatno lol,bilo jos 4-5 tih plazmi po kolicima koje sam video,ljudi razgrabili.
Isto i kod nas u Pn-u jutros..ja otisao oko 8:15 parking pun i aparati nestali otimaju ljudi

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Ko je zainteresovan za plazma sekač treba da ih još uvek ima u novootvorenom Lidl-u u Bečeju.
Uzet danas jedan, probano, radi kako je deklarisano, i kako se može videti u dosta videa na Youtube.
Mislim da je uredjaj korektan, pogotovo kada se uzme u obzir da postoji i garancija sa računom od 3 godine.
Za duži rad bez prekida treba veći kompresor, mada može i sa malim uz zastanke.
 
Direktan prenos
Probao sad pre minut zurim na teren dobar je
Ovo je 10mm malo sam jaču struju stavio ali žilet!!
63d5ed4dbc9849c402802d0adcbe3a8d.jpg
a7a85ae425dfd0ec08aa142798ea2ad3.jpg

Kupio sam i ovaj biax ok je

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
4ba79900d93ec4ecc7633e6641c19107.jpg

Kupio sam i neka creva za kompresor što se odmotavaju ono da sam skupi za 2 drugara uslikat ću žurim stvarno
 
Ja sam vratio kruznu testeru za metal,koliko sam probao da isecem cevku ona curnula samo i crkla..bimbalo radi i pistolj za peskarenje

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Koliko širok mlaz ima taj pištolj za peskarenje? Da li se može nešto veće peskariti.
@lovac luka aj napisi nam detalje kad budes imao vremena, kako si zadovoljan, koliko vremena treba da odseče materijal od 10mm, da li moze od 15mm I kako seče? Gledao sam na YT snimke, I to je verovatno to što bi se očekivalo od 40A.
 
Sad mi malo krivo sto jutros nisam podranio ispred Lindu da se pograbim sas pecenjevcani za ovaj plazma sekac. Ako dobro sece 10-ku to je onda prava stvar za mene.
 
Sada ce plazma sekaci preko preprodavaca da se prodaju na KP kao I vecina alata kupljena u lidlu. Ima ih vec za 23-24000.
 
Nazad
Vrh