Alati i radionice

Skontao sam, nisam toliko u toj materiji . Kada sam stigao kuci proverim evb 50 i vidim da jedan od "standarda" i jeste e7018. E sad sto trgovac to nije znao..
 
Imam jedno pitanje za kolege iz zapadno Backog okruga, gde punite co2 boce? Ovaj sto mi je do sad punio batalio to, sad nemam ideju gde bi napunio
I mene zanima u istom smo problemu brate sad jedino atestirana boca pa da se puni,probacu onu punjenu zicu da vidim jel to valja cemu ako radi poso boca mi vise ne treba

Послато са SM-J510FN помоћу Тапатока
 
Ako imate negde u blizini servis p.p aparata možete tamo rešiti problem.
Bio je kod mene u selu covek punio boce i servisirao aparate ali je prestao da radi prosle godine,onda smo punili kod tog u susednom selu isto pp aparate servisirao ali je i on zatvorio i sad smo u problemu

Послато са SM-J510FN помоћу Тапатока
 
I mene zanima u istom smo problemu brate sad jedino atestirana boca pa da se puni,probacu onu punjenu zicu da vidim jel to valja cemu ako radi poso boca mi vise ne treba

Послато са SM-J510FN помоћу Тапатока
punjena je za rad napolju gde ima vetra,ali i tamo je pozeljno da ima malo gasa,jer hoce da bude rupicast var,a i punjena zica je jako stetna.kad se udise..lepo napuni bocu i vari kaknm se vari..
 
Drugar je odneo 2 velike stare boce od kiseonika
I napunio CO2 , ali on radi isključivo u radionici, NZM jel išta menjao tipa ventile itd
U meser tehnogas je nosio

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Bio je kod mene u selu covek punio boce i servisirao aparate ali je prestao da radi prosle godine,onda smo punili kod tog u susednom selu isto pp aparate servisirao ali je i on zatvorio i sad smo u problemu

Послато са SM-J510FN помоћу Тапатока
Pogledaj onu tabelu sa messerovim dilerima, trebalo bi da svi od njih pune boce, sad to je stara tabela, ko zna koliko njih radi jos, ja cu nazvati sve ove u okolini pa ako ima gde ja ti javim, da ne moramo ici svaki put za n.s.
E sad dal pune neatestirane to ne bih znao, mada valjda ih oni mogu atestitati?
 
Pogledaj onu tabelu sa messerovim dilerima, trebalo bi da svi od njih pune boce, sad to je stara tabela, ko zna koliko njih radi jos, ja cu nazvati sve ove u okolini pa ako ima gde ja ti javim, da ne moramo ici svaki put za n.s.
Moramo i atestirane boce kupiti

Послато са SM-J510FN помоћу Тапатока
 
Molim za pomoć
Kontam vretena A_B_C
Kontam 2 brzine hitrost
Ali gde nadje ovo
N0/min
N/min
Iskra bušilica u pitanju
c10f57268faa5b43b9e678c29e6b4cc3.jpg


Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Nazad
Vrh