Alati i radionice

Ja kad sam kratio poluge na 577 duplaka bio sam prilicno sumnjicav. Traktor radi po sumi, tezak 4 tone, velike sile... Kad ga onaj zape kad poce da ga cima pa kad poce ceo traktor od 4 tone da skace sa sva cetri tocka od zemlje u vis i nista ne puce samo sam pomislio fala Bogu.
 
Sve zavisi šta se radi, i gde stoje!!
Nekad sušim kad je nešto ozbilnije i zahteva veći broj , nekad kad treba 2_3 samo ih preletim map brenerom

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Preporucljivo je da se suse. Ja nikad nemam vreme da ih susim pa onda izvadim nekoliko elektroda i stavim pored mesta zavara i tako ih dok zavarujem malo kao prosusim.
 
Da li je neko kupovao na kupujem prodajem radapcigere za skidanje spona na automobilu.Jel mogu da posluže.
 
Ja volim bazičnom!!!!!!
Ali baš nalivanje!!
Šablon i udri!!
Bazičnom 7018 jer nepoznati su materijali u pitanju i velike sile deluju
Sigurno sam uradio 30_50 komada nije bilo promašaja
Čak sam radio i ruske t40_ t25 njima pucaju po pola!!


Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
Gde u Novom Sadu uzeti 7018?
 
Da li je neko kupovao na kupujem prodajem radapcigere za skidanje spona na automobilu.Jel mogu da posluže.

Spone sam uvijek skidao uz pomoć 2 čekića. Istovremeni udarci oba čekića jedan nasuprot drugog, po mjestu u koji je ubačen konus stvore vibracije materijala i konus sam izleti iz ležišta. Naravno, ne zaboraviti otpustiti maticu.
 
Ma ja bih da izbegnem čekićanje i udarce,ovako mi bolje lagano se zavrće i izleti napolje
 
Nazad
Vrh