Alati i radionice

Sto se svadjate.I kod mene isto ovim dizu ljudi brava bez problema mi od komisije pozajmimo bas ovakvu i dize se brav bez problema.
 
Ma normalno da se diže bez problema ja stvarno ne znam o čemu pričaju ovi ljudi ,njima izgleda ni građevinska dizalica ne bi valjala
 
Pa moze svako da je podigne sad sto se namucis nema veze vazno da si digao 😁 Onda si jos vec junak ako se namucis.
Čoveče o čemu ti pričaš stvarno mi nije jasno,koliko si ti svinja do sad zaklao i čime si ih dizao, ljudi koji žive od tog posla ceo život rade sa takvim dizalicama i niko još nije umro od toga. I ne reče mi kako se ovo zove u tvoje selo, evo i ovi slepci na ovom sajtu što je čovek postavio napisali dizalica i oni izgleda glupi kao onaj cigan na vašaru što mi je rekao da je ovo dizalica
 
Ima jedan kasapin sto kod nas radio...vise izgubimo vremena dok uspemo pajvan preko grede da prebacimo:osmeh: podigne je dok trepnes,pazi covek nije sitan ali stalno to usluzno radi kontam da nesto fali tom sistemu nebi se on mucio,da postoji naspram toga nesto bolje ili lakse to je vec druga prica.
 
Čoveče o čemu ti pričaš stvarno mi nije jasno,koliko si ti svinja do sad zaklao i čime si ih dizao, ljudi koji žive od tog posla ceo život rade sa takvim dizalicama i niko još nije umro od toga. I ne reče mi kako se ovo zove u tvoje selo, evo i ovi slepci na ovom sajtu što je čovek postavio napisali dizalica i oni izgleda glupi kao onaj cigan na vašaru što mi je rekao da je ovo dizalica
Pa kazem ti ja zeznuli te kao na vasaru 😁 cekrk koristis kao dizalicu 😁 Da si nekada u zivotu video dizalicu, bacio bi to ili ga koristio za ono za sta je namenjeno.
 
To je nezgodno za dizanje svinja,pogotovo ova iz male privrede,sva se krivi,zubi se brzo pojedu,sajla losa sva se izuvija pa hoce da se umrsi.
 
Pa bas si uporan 😁 Cak je i mali kinez zalepo na tom cekrku "this product is for pulling not for lifting" bas tako doslovce 🤣 Verujem ja da si ti pametan, pa valjda znas sta je "pull" a sta "lift" i opet gde si video dizalicu na cekrk? Da li ti tako pametan mislis da je bezbedno nesto na cekrk podizati? Makar i pola metra?

Ok je sto vas varaju na vasaru, dok je ovaca bice i vune, ali ko je nekada video pravu dizalicu to nikada nece kupiti sem ako mu treba cekrk.
 
Koliko ja vidim ti si dobar teoretičar ali sa praksom si tanak ali šta da se radi internet je čudo pa možeš ovde kenjati do prekosutra, ajd okini jednu sliku te nalepnice na čekrku što je napisao taj kinez baš bih voleo da vidim. I ne kapiram što si se uvatio tog vašara jer ja imam taj kako ti kažeš čekrk Nemački koji je kod mene oko 30 god koji ima one kljunove i zube sa obe strane koturače sajla je meka kao kanap i ceo čekrk je mnogo veći, teži i jači od ovih tvojih sa vašara da je još u fabričkom stanju osim malo rdje čak sajla nema ni jednu picajzlu.
 
OK ti si pametniji i od onih što su ih pravili i od ovih što ih prodaju i od 10000000 njih što ih koriste kao dizalicu ,sve ti napisa samo još ne postavi nikakav konkretan dokaz za te tvoje pisanije i ne reče kolko svinja si do sad zaklao i čime ih dižeš pa da razmenimo iskustva iz prakse mani više teoriju
 
Pa onaj sto je napravio namenio je da bude cekrk 😃 Nemam ja sta tu da budem pametniji od bilo koga.Ne znam gde ti vidis teoriju, a gde praksu, al dobro ti si pametan ja nisam. Koristis cekrk kao dizalicu i sad se koprcas da se izvadis.

U nasoj kuci svinja nije zaklana vec 10 godina, nazalost ali znao je moj stari svasta nesto.

Made in Korman 1972.

 
Људи баталите нехомологоване челичне и не знам какве сајле за дизање терета. То је повреда у најави. На фарми где радим муку муче са пумпама за извлачење осоке и "квалитетним челичним сајлама". Пар пута годишње пукне сајла и пумпа од близу 1000 кг оде у скептичку,мука невиђена је после извући. За те терете само ланац!!!

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
Najmanji je tu problem sajla.Ovo oko cega se povela cela ova uzaludna rasprava je cekrk, a ne dizalica kao sto je na vasaru prodaju 😁
 
Nemam ja potrebe da se vadim iz bilo čega ja sam napisao šta sam napisao i stojim iza toga a to što si se ti uhvati za čekrk to je tvoj problem a smem glavu na panj da ti nisi nikad ni video kako se ovim čekrkom diže svinja a kamo li probao već ovde prosipaš teorije o nekom mučenju kao da svinju dižeš 3 dana a ne 1 minut i na kraju postavljaš sliku dedinih čengela koje imam i ja i još ćeš da kažeš da je sigurnije i lakše raditi sa njima i trulim pajvanom nego ovim čekrkom
 
Nazad
Vrh