Alati i radionice

Uzmi neki flašencug jer je mnogo lakši rad sa njim dok sa ovom čekrk dizalicom nije uopšte lako rukovanje jer sve ide na snagu i mišiće što je veoma teško kod podizanja tereta.

Ma imam flasencug nego moji hoce ovo lakse im da zakace jer je kuka na plafonu visoka.Spratna visina 4m na garazi.
 
Po cemu si to zakljucio,vecina kasapina radi da takvim dizalicama ceo radni vek pa im nista me fali

Послато са moto e5 play помоћу Тапатока
 
Ja bi voleo da vidim tog mucenika koji vertikalno dize sa ovime 😁 Sta stoji na merdevinama pa je spanuje? Jer ova rucka nikako nije ergonomska da se dize vertikalno sa zemlje bez platforme.

Stara sajla i dve cevi, 2x mesarske kuke i napravis dizalicu za bravove samo da zveci.
 
Dizao sam do sada vise puta nego sto si ti video svinja u zivotu takodje sam I skidao motor sa traktora vise puta bez problema a tebi izgleda nista me valja

Послато са moto e5 play помоћу Тапатока
 
Poklanjam se do zemlje takvoj veličini i autoritetu koji mora u svakom momentu sam da se hvali..
Pusti nekada da te drugi pohvale ako ti to nešto znači u životu, lepše ćeš se osećati..
Mada, čisto sumnjam da ćeš prihvatiti taj koncept..

Poslato sa LDN-L21 pomoću Tapatoka
 
Dizao sam do sada vise puta nego sto si ti video svinja u zivotu takodje sam I skidao motor sa traktora vise puta bez problema a tebi izgleda nista me valja

Послато са moto e5 play помоћу Тапатока
I jel lepo kad dizes 200kg a ruka ode iznad glave?Ili mrsis sajlu pa spanujes na kratko i dizes pola sata?Kao prvo ovo nije dizalica, a kao drugo zasto ovo koristis kao dizalicu, jer ti na vasaru prodavac rekao da je dizalica?
 
Poklanjam se do zemlje takvoj veličini i autoritetu koji mora u svakom momentu sam da se hvali..
Pusti nekada da te drugi pohvale ako ti to nešto znači u životu, lepše ćeš se osećati..
Mada, čisto sumnjam da ćeš prihvatiti taj koncept..

Poslato sa LDN-L21 pomoću Tapatoka
Da me poznajes I ti bi me hvalio ovako mozes samo da mlatis praznu slamu

Послато са moto e5 play помоћу Тапатока
 
Hvala, ali bih ipak izbegao tu čast da te upoznajem..
Radije ćemo trpeti tvoje samohvalisanje..

Poslato sa LDN-L21 pomoću Tapatoka
 
I jel lepo kad dizes 200kg a ruka ode iznad glave?Ili mrsis sajlu pa spanujes na kratko i dizes pola sata?Kao prvo ovo nije dizalica, a kao drugo zasto ovo koristis kao dizalicu, jer ti na vasaru prodavac rekao da je dizalica?
Brate ti si izgleda neki mnogo pametan decko,kao prvo ne ode meni ruka nigde jer sam visok 190 I za mene je podici svinju sa ovim pic....dim I ne znam da li znas da rucka ide skoro 180 stepeni gore dole I sam dizes koliko ti odgovara i nije jasno sta tu tebi ne stima ti sledecj put stani na stolicu pa probaj kako ide pa mi javi a drugo ajde otvori mi oci I naucime sta je ovo

Послато са moto e5 play помоћу Тапатока
 
Pametan čovek zna kada je mudrije odustati.
I ja se pridružujem kapitulaciji, pogotovu kada sam čuo da je čovek skoro 2 metra..

Poslato sa LDN-L21 pomoću Tapatoka
 
Nije se raspravljati , ima jedan u selu sam kolje do 200kg zive vage dao mu Bog snagu!!!
A mi što smo sitni i lagani nama treba dizalica

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Hvala, ali bih ipak izbegao tu čast da te upoznajem..
Radije ćemo trpeti tvoje samohvalisanje..

Poslato sa LDN-L21 pomoću Tapatoka
Ako je za tebe samohvalisanje to sto neko moze da podigne svinju ovom dizalicom meni onda nije jasno kakav si ti to onda covek mislim u fizickom smislu pa 90 posto mesara koje znam koristi bas ovakve ceo radni vek pa jos Im nisu ruke poodpadale

Послато са moto e5 play помоћу Тапатока
 
Luka da ne ispadne opet da se hvalim I ja sam to odradim I ne treba neka snaga nego malo mozga ja je sajlom zakacim za traktor opalim pistoljem ona padne I pustim joj krv I gotovo ne vidim tu nista za cudjenje

Послато са moto e5 play помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh