Alati i radionice

Fino komšija. Znači, na kotur bi ladno stalo 200m tog kabla?

Nije lose komso, bolje nego preko ruke da se mota... Verovatno da moze, s'obzirom koliko je trenutno iskoriscenje. Mozda bi moglo i da se podeli na pola, pa jedna polovina bude monofazni a druga trofazni na istom koturu, samo se gubi efikasnost ako zatrebaju oba kabla na dva razlicita mesta...
 
više je izvučen.
Ako neko ima kakve tehničke knjige oko metalurgije i mašinstva kao i termodinamike u pdf formatu nek okači.
 
MAJEVICA pravi sama klipove za svoje masine I nisu hromirani
SOCIJALNI KLIPOVI

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
više je izvučen.
Ako neko ima kakve tehničke knjige oko metalurgije i mašinstva kao i termodinamike u pdf formatu nek okači.
Nesko2563 ako se nisi snasao imas u trsteniku klipnjace na metar da kupis,meni je drugar doneo za volan na imt 577,indukciono kaljena kostala 700din,ima preko neku plasticnu zastitu a krajeve obradis kako ti odgovara.Potrazi na guglu posto nemogu da se setim imena firme,imas i cene na njihovom sajtu
 
Stigo dobar polovnjak,cepali ga sinoc 2 dobra varioca bas przi dobro pravih 160a.
asds91qkb
20180210_144217.jpg
[/URL][/IMG]
20180210_144255.jpg
[/URL][/IMG]
 
Poslednja izmena:
Saradjivao sa njima vise puta ali,poslednji put su prodali obraz za 600 din!Naime narucio sam manzetnu koja mi je stigla ali,dugo je stojala i postala plasticna,takodje se poznaje sastav tako da bi i montiranje iste bilo tesko a,i ne bi bila dugog veka.Odmah sam javio da reklamiram i da mi posalju drugu nasta je gospodja sa druge strane slusalice rekla da nemaju drugu.Ja sam joj rekao da takva mi ne odgovara i da zelim da je vratim a,gospodja odgovorila da je samo radnica i da mora da se konsultuje sa direktorom pa da mi javi.Poziv nije usledio.Kad sam ja pozvao sledeceg dana neljubazna gospodja je odgovorila da ne zele da mi zamene.

- - - - - - - - - -

Dok na internet stranici za reklamacije pise nesto sasvim drugo_Obratite paznju.
 
Njih sam zvao u vezi klipova za utovarivac, kazu da bi bilo naj bolje da uzmem komponente od njih pa da sam sastavljam, strug nemam, za zavarvanje imam atest to me ne brine ali sta je sa GARANCIJOM ????
A ovi momci iz PETROVARADINA sve su sastavili po uzorku, bilo su skroz korektni i usluzni a dali su i garanciju!!
Mnogo stvari sam radio sa njima i bili su korektni i fer i zadovoljan sam sa njima!!


Postoji u BACKOJ PALANCI firma koja trguje hidraulicnim komponentama, par puta sam FASOVAO!!
Firma se zove 2M e to su PREVARANTI I DERIKOZE!!!
Jednom prilikom sam ih gadjao ventilom kipe od IMT, onim sto ide na plocu!!!!!
Ponavljam PREVARANTI I DERIKOZE!!!!!

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Gde naći kvalitetna klešta za elektrode da se ne istope,probiju i da drže elektrodu?
Na vasaru uzeo sam pre 7-8god neka ogromna klesta crna drska a bele plocice preko drzaca elektrode pise W,germani 400A , naradila su se bogu i narodu i jos rade. A vidim da ih opet ima po vasarima ali su jako teska oko 1kg al su prava

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh