Alati i radionice

Nismo se prijavili u temi a mogli smo se svi danas sresti i upoznati pod šatorom.Bili Malaksalo i ja danas da se kaljamo.
 
Aaaa, naoružao sam se...
Gumenjaci, odkude Pirot, i lični i personalni sluga, tj. "nosač stvari", izvinjavam se...
U prevodu, burazer od teče !!!
Držalje za sekiru, četke žičane za čunkove, 2 litre pijačarskog ulja SAE 30 za lanac motorke, ovi ključevi, male burgije, turpija za oštrenje lanca motorke, papuče sobne za majku, i tako još kojekakve sitnice...
I jedan koncentrat za prasiće u gradu...
Opeta sam ga zajeb'o (burazera), video mene da idem u patikama, letnja varijanta, pa obuo i on, a nije video gumene čizme u gepeku...:haha:
Joooj što je bio besan kad je snimio da se preobuvam...
U Oktobru prošle godine naletim na makaze za armaturu od 24 inča, tj. 600mm, za 500 dinara...
I to HIT Japan veoma cenjena marka u svetu...
Ciga nije znao ovaj put šta prodaje...
Samo sam ih ofarbao i metnuo gumene držalje za ruke, da ne budu gole cevke...
Matiću, da budem iskren, jutros sam tek odlučio na Vašar, znam da Januarski bude njesra, ali onoliki broj kupaca i gužvu davno nisam video, a prodavaca jako, jako malo...
Ajd' idući Vašar, ako bude zdravlja...:ppozdrav:
Eeee, častio sam burazera pljeskavicu, a i sebe, da mi ne baldiše, i izgura do auta sa stvarima...
Posle on mene u Žarkovcu s Rogonjom, da zalijemo pljeskavicu...:haha:
 
Ima jedan lik na kp prodaje kopije od makite i ljudi daju pozitivne ocene i zahvaljuju se i preporucuju...

Sent from my G630-U20 using Tapatalk
 
Pre petnaestak dana sam kupio nekoliko alata.Bio sam prvi kupac i mogao sam da biram ali sam kupio samo ovo .Čovek je doneo stvarno ekstra robu ali imam dosta ručnog alata pa nisam hteo da kupujem neke alate, kojih imam po nekoliko komada.Posle mene je došao jedan preprodavac koji mu je uzeo robe za oko 500 e.Danas ga vidim ,kaže, rasprodao je sve.
Polako popunjavam kolekciju "ogromnih" okasto vilastih ključeva.

 
20180103_135841.jpg

Danas sam malo Googlao pa sam saznao neke stvari a bolje da nisam...:udri:
Naime, prvi ključ s moje fotografije koji sam juče kupio na Vašaru, imao je na sebi nalepnicu s markom i još neku s dodatnim brojem-šifrom...
Ovako:

20180104_205704.jpg


E sad, k'o što sam rekao, kad kupuješ na Vašaru ne gine ti kajanje, a ovaj put iz razloga što nisam kupio još koji, bilo je barem još 10-15 komada ovih ključeva !!!
Neki sa nalepnicom ko moj primerak, a neki bez ili sa delimično pocepanim i oguljenim...
A evo zbog čega...
To znači da su ovi ključevi ganc novi, neupotrebljeni, ko zna ko plače za njima, a sada i ja...
mur.gif

Pogledajte zvaničnu maloprodajnu cenu u Nemačkoj gde se prodaju ovi ključevi, a koji su inače proizvedeni u INDIA, a za ovog proizvođača Maister Werkzeuge GmbH...

screenshot_2018_01_04_at_21_47_05.jpg


Fali jedan cent do 3 eura, znači jedak ključ košta 350 dinara u Deutschland...
Ništa, čekam 3. Februar pa na Vašar, pravac Sexu alat !!!
icon_axe.gif

JBG-a... ::jako_besan::
 
Ne razumijem ja šta se ti ljutiš? Platio si 50 dinara nešto što novo košta 350 dinara...

A ako misliš ići na vašar svađati se s cigom radi 100 dinara i ključa 6-7 ja ne znam ko je ovdje lud? Na vašaru je sva roba viđeno-kupljeno i ja ti prvi ne bih vratio pare da mi se dođeš prepirati na štand jer otkud ti dokaz da si taj ključ kupio baš tamo a ako i dokažeš, skinuo si mu naljepnicu što će reći ključ je kupljen "nov" a ti ga vraćaš "rabljenog"...

Po meni je ovdje svaka priča završena...
 
Danas sam poceo praviti okretni drzac za motor ENGINE STAND
Vec dugo se patim pa had skinem motor rastavljam ga na astalicu pa prevrcem pokidam ledja bas se napatim sutra I slike moram jos da prestruzem osovinu I napravim kocnicu I drzace

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Ne razumijem ja šta se ti ljutiš? Platio si 50 dinara nešto što novo košta 350 dinara...

A ako misliš ići na vašar svađati se s cigom radi 100 dinara i ključa 6-7 ja ne znam ko je ovdje lud? Na vašaru je sva roba viđeno-kupljeno i ja ti prvi ne bih vratio pare da mi se dođeš prepirati na štand jer otkud ti dokaz da si taj ključ kupio baš tamo a ako i dokažeš, skinuo si mu naljepnicu što će reći ključ je kupljen "nov" a ti ga vraćaš "rabljenog"...

Po meni je ovdje svaka priča završena...


Jes' ti pijan ili blesav?
Pišem li ćirilicom pa nisi razumeo?
Ajd' da ti prevedem...
Mogao sam da kompletiram, CEO KOMPLET NOVIH KLJUČEVA za male pare...
I to kvalitetni !!!
Nisu bili samo mali ključevi, već i 10-11 ili 14-15 ili 18-19...
Sve sa nalepnicom i ovog proizvođača a ja mislio da su Kung-Fu, PRC Kina !!!
Kontaš Jarane ?!:ppozdrav:
 
Života mi, pomislio sam da su PRC, al' rekoh poslužiće za u traktor ili za APN-ca u alat, kad ono ispade neki kvalitet i još novo...
50 dinara kvalitetan ključ, pa gde to ima?:sta:
Čekaj samo, ako čitaju kojekakve Vašarske mušterije ovo, biće ko i onaj Ciga sa dowidat ključićem 6-7 sad na Vašaru...:haha:
Meister, aaaaa, taj ti je 200 dindži...:haha:
 
Cinjenica je da ono sto ne znaju ide za bagatelne cene. Tako sam prosle nedelje kupio dva Belzer spec srafcigera sa rascepljenim vrhom za fiksiranje srafa skroz ispravna za 150 din. Kaze ciga neispravni, rascepili se vrhovi. :osmeh:Inace takvi srafcigeri se na KP prodaju za 10e kom. Zbog toga sam se zezao na predhodnoj strani da sam kupio 'pokvarene' srafcigere.


https://m.kupujemprodajem.com/Belze...afciger-54738441-oglas.htm#mhs0-1515102818447
 
Baš preteruju sa cenama alata.Šta ima u njemu za 50 e.Sreća u naše "dobavljače",pa ga kupimo po razumnoj ceni (oko 300 dinara)

 
Nazad
Vrh