Alati i radionice

Ovaj Stihl zastitnik sam dobijo u zameni za moj pokvaren karcher. Tako da ne znam bas tacno kolka mu je cena.
Hvala ako zatreba javi cu se
Do sada kada je bas jos veca buka koristio sam oni zuti smoki za usi plus ovi antifoni.
Cini mi se da moze karabin da opalis a da se cuje kao da lesnik pada na sto.

Na ovo sam mislio, to je poređenje veličina. Tvoj crveni je u stvari zuti sa slike (Stihl drugačije brendira)

U3Zshj3.jpg


Kada radim sa testerom koristim ove crvene (njih recimo koriste radnici na aerodromima) i opet se pomalo čuje. Bučna mašina, šta ćeš :osmeh:
 
Na ovo sam mislio, to je poređenje veličina. Tvoj crveni je u stvari zuti sa slike (Stihl drugačije brendira)

U3Zshj3.jpg


Kada radim sa testerom koristim ove crvene (njih recimo koriste radnici na aerodromima) i opet se pomalo čuje. Bučna mašina, šta ćeš :osmeh:

Da, slican je tome. Taman odgovara.
Za mene je sasvim dosta jer sa ovim vecem ne cujem masinu.
Ako se ne varam 3M=Peltor=Stihlova maska.

Samo mi jednom trebao bas jaki i to kada sam kao pametnjakovic palio motor bez izduvne grane

Za aerodrom mogu da zamislim da tu treba mnogo jaki. Tu buka sigurno 120+ db.
 
Nisam obraćao pažnju na zupčanike iako je bila skroz rastavljena.Probaću zamenu žica na četkicama pa ću videti .
Zamenuo sam žice ,mašina lepo radi .Sada ima manje varničenja na kolektoru nego kada je radila u levu stranu. Varničenje se ne vidi , nego samo tanka crta gde četkice dodiruju kolektor.
 
Poslednja izmena:
Ako imaš u blizini neke pijace ili vašar ,kupi tamo .Em ih vidiš kako izgledaju em ne plaćaš dostavu.Za ovaj predmet je skuplja dostava nego sam predmet.
 
Slaba je kod nas ponuda na pijacama. U Pirotu 28.08 pocinje vasar i tada ima svega i svacega. Tada kupujem polovan alat, inace onako sve novo. Verovatno je tako i kod kolege @A506.
 
Brat mi je preneo zarazu kupovine alata, koji i sam prati temu. Alat kupujem na pijaci u mom mestu (jednom nedeljno) ili u Nisu gde je veliki buvljak. Znaci najvise volim da krenem da ceprkam po gomili zardjalih kljuceva (zbog toga dobijam velike kritike zenskog dela porodice) i da ih ocistim kiselinom i eventualno odnesem na cinkovanje kod komsije. Ali jedna negativna strana su prodavci (znate vec koji), gospoda se bune ako gledas ono sto prodaju, dozivljavao sam da mi ne dozvoljavaju da pridjem iako me prvi put vide u zivotu.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Brat mi je preneo zarazu kupovine alata, koji i sam prati temu. Alat kupujem na pijaci u mom mestu (jednom nedeljno) ili u Nisu gde je veliki buvljak. Znaci najvise volim da krenem da ceprkam po gomili zardjalih kljuceva (zbog toga dobijam velike kritike zenskog dela porodice) i da ih ocistim kiselinom i eventualno odnesem na cinkovanje kod komsije. Ali jedna negativna strana su prodavci (znate vec koji), gospoda se bune ako gledas ono sto prodaju, dozivljavao sam da mi ne dozvoljavaju da pridjem iako me prvi put vide u zivotu.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
I ja volim da ceprkam i preturam po gomili :)

A zenski deo porodice se ne vodi kada se kupuje alat njih alat interesuje tolko kolko mene zavese.

Nije mi samo jasno zasto trazi npr. za 19kljuc koji je bas dobro oksidirao 100din kao i za neki skoro nov...
A kada ih gledas u oci da pitas nesto, gledaju negde po nebu kao da su drogirani.
 
Šta god ja da uzmem, eto i ti... :osmeh:
Koliko si ga platio?
Imaćeš veću avanturu da mu nađeš noževe, nego samu mašinu. Ovo je Starlock Max.
 
----------------------------------------------
 
Poslednja izmena:
Kod nas na pijaci za 100 din možeš da dobiješ samo 6-7 ključ, i to zarđan. :ppozdrav:
Tang 15-16 50din (zardjan), Beta 13-12 100din, Gedore 19-22 50 din(zardjan), Gedore 17-16 100din, Hazet 12-14 50din (zardjan). Ovo su kljucevi koje sam u zadnje vreme kupovao.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
30 evra +200 dinara.Uz njega sam dobio 2 ne upotrebljena noža i 3 korištena.Koliko sam razumeo ,može da koristi sve Starlock alate.
Ustvari ne znam da li baš može da ih koristi .Video sam da boš ima iste alate
 
Nazad
Vrh