Alati i radionice

Danas sam namestio kolica za usta od kombajna,dosta olaksaju posao menjanja korpe.
2012-07-26-360.jpg

2012-07-26-359.jpg
2012-07-26-358.jpg
 
Glavas mislim da ti tockici nisu namenjeni za toliki teret...imas na otpadu kod vas u beceju one vece-imaju i okretne one...ja sam ih placao po 200 don komad.to nije puno para,a vredi...
 
Tockici su odradili svoj posao bez problema,nisu gumeni nego su od polipropilena i svaki moze da nosi 80kg,a gume mislim da su 20-tke.
 
Ima li neko iskustva sa Walter aparatima za zavarivanje? Mene konkretno zanima inverter Walter ATOM 180i MMA/CELL koji košta 420 eura.
 
Pozdrav,da osvezimo malo temu,do sad nisam nasao vremena da postavljam nekoliko slika radioniceu kojoj sam proveo 2 meseca (jul-avgust) u Americi radeci kod ujaka u ovoj radionici.Bice jos slika...
26072012120.th.jpg
[/URL] [/IMG]
 
To su kalupi koji ulaze u velike prese.Delovi koji izlaze iz ovih kalupa su od kucnih klima uredjaja.
 
Na pocetku je bilo malo neobicno,inace ja sam pocetnik u ovom poslu...radio sam samo jos jednom 2007 kad sam bio i tada mi je bio i prvi susret sa takvim masinama (da radim ovaj posao)
@Talianu,zavisi koliko si dugo u poslu...inace po zakonu minimalna plata im je 10$/h
I da dodam jos radi se od 06-12 pa pauza 30 min i onda od 12:30-16:30
 
Cuj... elektrodom mozes zavariti SVE s co2 ne mozes... CO" ako hoces da icemu valja, MINIMALNO 250A sto znaci 1000€... Za iste pare dobijes bolji inverter nego CO2 a inverter mozes koristiti doslovce svugdje dok co2 van radione ne radi dobro, moras biti ili u zavjetrini ili mora biti savrseno miran dan bez vjetra ili naj bolje u radionici. inace kao da zavarujes bez plina = 0bodova.

Inverterski za jace stvari i sve ozbiljnije varove i uz njega neki 150-180A co2 za sitnarije.
 
Nazad
Vrh