Alati i radionice

Malo je cudno za one koji nikada to nisu culi . Ja sam cuo , ali nisam video.



primetio sam da i meci su razlicite jacine.
 
Imas mogucnost podesavanja na regulatoru jacine ukucavanja u zavisnosti od podloge u koju se ekser zakucava.Uslov je da se Hilti uvek potpuno prisloni na podlogu i tek tad je moguce ispaliti i zakucati, mada se moze prepraviti da puca i bez prislanjanja i tad je to pravo mocno oruzije sa kojim mozes da senlucis i ubijas....Municiju slo0bodno donesi ne moze ti niko nista.
 
Hvala ti Bobane. Svaki put kad dodjem kuci cu da donesem po 1 , ne smem sve odjednom zbog carine.
 
Sa rime se prekivaju paneli i trapezniplehovi u zeljezne nosace a moze i u beton
znam da sau u svici metci za to cudo dosta jeftini nego kod nas.
Sta sam se pleha isprekivao sa njim....
 
Mogu vam reći da je alat KINGTONI odličan čak šta više super alat a cene su mu veoma pristupačne, kolica sa ovim alatom UNIOR u kingtoniju su dosta jeftinije i za razliku se mogu dopuniti sa još alata provereno jer ih imam i do sada ni jednu reklamaciju nisam imao.
 
Koliko vidim akcija je prošla odnosno bila je prošle 2011 godine.Cena koju sam gore napisao je viđena u prodavnici jednog zastupnika prošle nedelje a po meni preskupo jer nije Unior kao što je bio.
 
Tačno je da nije više tako kvalitetan, moj otac kad je počeo da radi, davne 1983., kupio je komplet Unior alata.Pre 2 godine kupio je neke nove Unior ključeve koji su se pokrivili u onom starom kompletu, i ti novi ključevi su već iskrivljeni jedan je čak i pukao.
 
Situacija kao kod tebe. Alat iz 80-ih neuporedivo kvalitetniji nego alat iz kraja 90-ih a o ovima sto su kupljeni nedavno da i ne pricamo.... Mozes mislit kad vilast kljuc "zine" pri malo jacem stezanju! Pomislio sam da je do ophodjenja prema alatu... Al onda uzmem od starijih i njima nista ne smeta. Al ajd ti kljucevi... Al sto im se imbusi uvrcu.... Ne znam nekako mi se cini da nije to taj kvalitet kao sto je moj stari nekada kupovao. A vidim i drugi to pisu pa onda mislim da nije do mene....
 
Nazad
Vrh