Alati i radionice

Jedna boca na njemu je co2 a druga je argon,ali ako mislis na TIG nije,vari co2 ,a argonom prohrom i aluminijum,a
ima dodatak i za REL zavarivanje.to je jedan stariji Varstroj Varmig 400 kupljen je iz Sombora,a taj covek ga je kupio iz Poljostroja Odzaci.a slike argonskog aparata mislim da ima clan sinisa 1979 pa ga molim da postavi ako ih je sacuvao.
@mityoo-sta fali boji?
 
Mnogo dreči!
Ja radim u fabrici gde se ti strugovi proizvode, i verujte mi najlepše im stoji siva....
Nisam hteo da uvredim nikog, nemojte me pogrešno shvatiti ali mnogo mi je neozbiljan sa tom nijansom zelene....
 
pa ta boaj je namerno uradjena da ne bi zaspao za srugom:haha:

ustvari nisam cuo dal je neko poginuo za strugom, ipak se to vrti, ako majstor ima froncle na radnom odelu moze ga ozlediti...
 
I po meni su moranda broj jedan,ovaj ima sko 40god ali je sto se tice preciznosti tacan,mada bi mu trebalo menjati par semeringa,inace je kupljen 2002 u utvi-vozila u pancevu.farba je takva jer u to vreme nisam mogao da nadjem drugu nijansu akrilne,a za sivu se slazem potpuno.on je i bio sive boje
 
Da li itko od vas koristio TOPTUL alat? Kod nas ih prodaje jedna firma, meni treba za točkove (cijevasti) 30 - 32 cijena mu je 30€. Pa zanima da li taj alata opravdava svoju cijenu. Inače ponuda cijevasti ključeva je slaba. Nekako mi ovaj TOPTUL izgleda najbolji.

Odlican alat u tom cenovnom rangu, imam dosta njihovog alata i do sad nije bilo greske.
 
Ja sam se na kraj ipak odlučio za Gedore jer me je izašo malo povoljnije, a i desilo se kad sam htjeo da kupim TOPTUL nesatalo im je 30 - 32 ključeva za točkove.
 
Momci ja ga nisam kacio ovde da bi se hvalio. Nego da mi kazete kako se sa nim radi. I posto su meci , da li smem te metke preko granice itd.
 
Nisam ga puno platio , zato sam ga i kupio.

---------- Poruka napisana u 23:35 ---------- Prethodna poruka je at 13:15 ----------

Da li ovaj Hilti moze podjednako u metal i u beton da kuca ekseri ili samo u beton?
 
Pricao mi jedan limar iz mog sela . Kad je on radio u Parizu , on je tamo video da pomocu ovakvih pistolja zakucavaju eksere u metalne sine.
 
Pricao meni komsija da je video jednog u njivi kako cuci pa posle ode. Otiso da pogleda a onaj samo dubrio njivu.
 
Nazad
Vrh