Alati i radionice

Vidi na vašarima kod ovih što prodaju table i nalepnice za gabaritne oznake za vozila i mašine. Mislim da oni mogu da ti iseku bele trake od fluoro nalepnice.

Ja imam neki digitalni brojač obrtaja, ali ne laserski već na običnu svetlost (sijalica). Nisam baš nešto zadovoljan s' njim, kakva su ti iskustva sa laserskim?
 
Ja sam cak vidio jos bolje rjesenje. MARKER. Na vratilu duzno povuci crtu i mjeri. Doduse, dal je obicni bijeli ili fluoro ili sta god to ne bih znao rec.
 
Moze i marker,samo da je drugacija boja ,da ima prekid,da moze da ocita...radio sam i sa markerom,ali ima delova koji su masni,pa nece da pise...po meni,sprej je najbolji,a kosta manje od 300dinara,toliko i kvalitetniji marker kosta.
 
[h=1]CO2 aparat JASIC MIG160 (N219) [SUP](NOVO)[/SUP][/h]
+



Cena: 52.000,00 din


moze li neko da kaze svoja iskustva sa ovim ili slicnim co2 aparatima ? Dvoumim se izmedju njega i warstroja od 160 a , cena 42000din.
 
Jimam inverter ovakav nije co2,radi odlično bez greske već dve godine,samo mora se precizno podesiti amperaža inače progori materijal očas posla.
 
Kupljen u Njemackoj prije 3 godine..
slike.php
[/URL][/IMG]
slike.php
[/URL][/IMG]
slike.php
[/URL][/IMG]
 
Ja cu da dam 200e max da bude malko bolji od goreg . :osmeh: Danas sam trazio od jednog naseg nabedjenog vulkanizera kao ima posla a sedi kuci,a meni trebao pola sata da zavrnem sine na kombajn.
 
Imaš kao što sam ja uzeo,ako imaš dovoljnu količinu vazduha

http://cp-alati.rs/?product=udarni-odvijac-12cp7748ng

Početna Udarni odvijači Udarni odvijač 1/2”CP7748NGAkcija!

Udarni odvijač 1/2”
CP7748NG


39.896,28 Din.28.454,33 Din. uračunat PDV

Udarni mehanizam: Twin hammer
Maksimalni moment: 1.250 Nm
Težina: 2,0 kg

Udarni odvijač CP7748 1/2”

  • Promena smera i regulacija snage jednom rukom
  • Prihvat alata: 1/2”
  • Udarni mehanizam: Twin hammer
  • 3 pozicije za regulaciju snage zavrtanja
  • Radni moment (zavrtanje): 120 – 786 Nm
  • Maks. moment (odvrtanje): 1.250 Nm
  • Prosečna potrošnja vazduha: 2,5 l/s
  • Crevo min. unutrašnji Ø10 mm
  • Težina: 2,0


 
Poslednja izmena:
Ja mislim da je bolji električni nego pneumatski, nisi zavistan od kompresora, a nebi trebao da je mnogo skuplji.
 
Ko u startu nema podoban kompresor, bolja opcija je elektricni(na kabal).
 
Nazad
Vrh