Alati i radionice

Znas li slucajno kolika je potrosnja vazduha?
 
- Udarni mehanizam: Twin hammer- Termo plastika ubrizgana je u kućište radi dugotrajnosti i ergonomičnosti.- 3 pozicije za regulaciju snage zavrtanja- Radni moment (zavrtanje): 120 - 786 Nm- Maks. moment (odvrtanje): 1.250 Nm- Prosečna potrošnja vazduha: 2,5 l/s- Crevo min. unutrašnji Ø10 mm- Težina: 2 kg
Cena 189eura+PDV
 
ovo je ozbiljna mašina , M 12 vijak otkine ako si nepažljiv i to preko "običnog crijeva" ..ali eto , moja procurila na štiftu na dnu ručke ..več je ima dva tjedna na servisu
 
a to ne znam , direkt je na kopresoru ( nema regulacije tlaka )..vjerojatnoima 8 kad isključi ..baš budem provjerio
 
A od Milana okasti 20-22
Da ne bude da niko nije spreman da proda visak alata kolega ichbinmilan mi je cak poklonio odlicno ocuvan okasti kljuc 20-22 pa mu se i ovde zahvaljujem.:ppozdrav:

Ako neko ima visak strug slobodno neka posalje.:osmeh:

- - - - - - - - - -

Milane isprazni sanduce, ne mogu da ti odgovorim u pp.

Inace da napisem jednu zanimljivost za ovaj kljuc. Juce kad je stigo nisam bio kod kuce pa kazem kuriru da ga odnese kod jednog mog prijatelja u radnju gde izmedju ostalog prodaje i alat. On plati kuriru 270 RSD to je samo postarina naravno, ali on to nije znao i kad je otpakovao vidi dobar kljuc pa ne moze da se nacudi kako i kljuc i postarina samo 270 RSD pa jos i ljudi neki sto su bili tu svi zagledali ko da igra mecka. Jos posle kad sam reko da sam dobio na poklon od kolege sa foruma, tek tad mu nista nije bilo jasno. A meni smesno samo tako.:osmeh:
 
Ovakva kantica za podmazivanje:

s-13603-1349350017.jpg


Znam da strugari to nabavljaju ali sam čuo da su njihova drugačija i dosta skuplja (dvadesetak evra). Ovo crevo je savitljivo i zadržava oblik a ograničava protok ulja. Montoya ne menja mi se cela mazalica radi njega. :osmeh: (mada sad vidim da nova nije skupa)

Aco, Smalcalda je istočnonemački (DDR) proizvođač alata koji je ugašen kada je ujedinjena Nemačka. Mislim da su im ključevi sasvim solidnog kvaliteta, imam par komada. Možda im završna obrada nije najbolja ali ne fali im ništa.
 
Ovakva kantica za podmazivanje:

s-13603-1349350017.jpg


Znam da strugari to nabavljaju ali sam čuo da su njihova drugačija i dosta skuplja (dvadesetak evra). Ovo crevo je savitljivo i zadržava oblik a ograničava protok ulja. Montoya ne menja mi se cela mazalica radi njega. :osmeh: (mada sad vidim da nova nije skupa)

Aco, Smalcalda je istočnonemački (DDR) proizvođač alata koji je ugašen kada je ujedinjena Nemačka. Mislim da su im ključevi sasvim solidnog kvaliteta, imam par komada. Možda im završna obrada nije najbolja ali ne fali im ništa.

Takvu spric kanticu imam i ja , kupljena u Merkur-u u Beogradu. Mislim da imam crevo ali je u pitanju cev, znaci nije fleksibilna.
 
Kupio ovu crvenu kanticu za podmazivanje u womaxu
metalna,250ml fleksibilno crevo i radi fino... sta vise ocekivati za 250din:):)
Zna li ko cenu unior cik cak palica,krckalica? stara,jaka...bar deluje jako...
Poklanja mi drug,ali ja kao hocu da mu se revansiram....
 
Pa bio sam u LE i naletim slucajno na nekog ulicara prodaje te smalcalda kljuceve, a treba mi okasti 9. Pogledam i vidim da ima, ali kad sam uzeo kljuc u ruke delovao mi je kao da je od nekog krtog materijala i da bi lako mogao da pukne pa nisam kupio. Inace je bio odlicno ocuvan, bez znakova upotrebe, ali sto Milan rece definitivno losa zavrsna obrada. Jos meni zvucalo nekako kao da su spanski pa pomislim da nista ne valjaju. Sad barem znam sta je i kako je pa ako opet naletim da kupim.
 
Nazad
Vrh