Alati i radionice

Pozdrav svima ! Molim ako neko može da mi nešto više kaže o sledećem aparatu za varenje,njegove karakteristike i eksploatacione mogućnosti.Radi se o rotacionom aparatu. Hvala !!!
dcf21u.jpg
 
Ako se jednog dana vratim kuci , a dace bog da se sto pre vratim. Ja cu napraviti jedan ovakav servis. :ppozdrav:
 
šandor je napisao(la):
Da li vredi ovaj stalak za brusilicu za nešto ? Da li neko ima slično ?

212vlgy.jpg

sandore jesi ovo kupio? ja sam se nameracio da kupim, cena mu je oko 50 evra, mislim da je malo drugacije forme, al mu se isto vata, imam bosch-ovu brusilicu, hoce li mi odgovarati hvatiste?
 
Druže nemoj se uvrediti ali to ne vredi 50 Evra pa da je od zlata ja sam imao takav (drugar mi doneo iz nemačke na poklon), i nikakve koristi od njega pošto radim sa bravarijom pa su mi potrebni precizno isečeni uglovi to sa ovim nisam nikako mogao postići ,brzo se rasklima dobije lufta u zglobu i onda pravi velike greške .Moj savet dodaj još 30 Evra i kupi kompletan Ger sa motorom.I nećeš se morati mučiti stalno skidati i stavljati ponovo brusilicu. :cao:
 
taj esab ti je prava stvar ako je ispravan moze da vari malte ne sve .a i jednosmeran je tako da i amateri postaju profesionalci.
 
Slazem se sa markokurjega,ja sam kupio taj drzac za brusilicu pre jedno 2g.Samo sam jednom koristio,pogodite zbog cega:haha:??
 
Hvala Dejan 77 za komentar za Esab aparat,obzirom da nisam neki poznavalac rotacionih aparata tvoj komentar mi mnogo znači.Ispravan je i u vrlo dobrom je stanju,što bi rekli kao nov,a i nije mnogo koštao,makar mislim da nije puno.Hvala još jednom !!!
 
250.e. mislim da nije puno ali uz rezervu jer se zaista u te cene ne razumem.Pozdrav !! :ppozdrav:
 
Molim cenjene forumaše,ko poznaje ovaj aparat za zavarivanje da mi kaže što više o istom,jer sam potpuni laik za njih,cenio bi Vaše mišljenje.Takođe potrebno mi je za isti kupiti POLIKABAL i gasnu bocu ali neznam gde se to može nabaviti i po kojoj ceni.Dali su ti kablovi univerzalni ili se mora tražiti specijalno za njega.Kakve su njegove mogućnosti i slično.Unapred Hvala za odgovor !!!!! :cao:
2nr20j5.jpg

ego237.jpg

2hh127b.jpg

noenmq.jpg

aloq36.jpg

2nv5kbq.jpg
 
ljudi treba mi boca za CO2 od 30 kg.ako ima neko da prodaje ili zna gde ima polovnih nek javi
 
KishRobert je napisao(la):
Ako ces ga svaki dan cistiti i lickati,onda ga mani.
Sa tim treba RADITI,a ne zajebavati se.

Pa naravno da će da se radi sa tim. A to da ću ga svejedno čistiti i lickati posle upotrebe - to se kod mene podrazumeva. :haha:
 
amac86rs je napisao(la):
ljudi treba mi boca za CO2 od 30 kg.ako ima neko da prodaje ili zna gde ima polovnih nek javi
Pogledaj u oglasima, ili ako ima negde u blizini da se pune boce pitaj radnike da li nemaju šta ispod ruke ili u Rumi. Poz.
 
Ako možeš nađi o kiseonika ili acitilena,uradiš atest i prenamenu,menije odradio čovek u punionici pre dve godine sa punjenjm izašlo me 60eur a bocu od kiseonika platio 20 eur
 
milos bota je napisao(la):
Ako možeš nađi o kiseonika ili acitilena,uradiš atest i prenamenu,menije odradio čovek u punionici pre dve godine sa punjenjm izašlo me 60eur a bocu od kiseonika platio 20 eur
tako nesto trazim moracu da se raspitam,nove su mi skupe da platim i zamenim za neku opet staru kojoj ventil pusta.... ,a u okolini nemam gde da napunim moju vec samo zamena

Post je spojen: [time]1298146451[/time]
_________________________________________________
Kosjerac je napisao(la):
amac86rs je napisao(la):
ljudi treba mi boca za CO2 od 30 kg.ako ima neko da prodaje ili zna gde ima polovnih nek javi
Pogledaj u oglasima, ili ako ima negde u blizini da se pune boce pitaj radnike da li nemaju šta ispod ruke ili u Rumi. Poz.

[/quoteto ispod ruke mi palo napamet odma i kad sam otiso rekli mi da sada nema,ostavio br. telefona i evo vec mesec dana nista
 
Nazad
Vrh