Alati i radionice

Nisam imao para za ceo komplet pa sam kupio pojedinacno. Razmisljao sam da li Carolus ili Unior, cene su iste pa je izbor pao na Unior. Mislim i da su po kvalitetu priblizno isti ovi proizvodjaci alata. Ostaje da kupim jos T-rucicu i jos nekoliko nastavaka i to je to, za mene sasvim dovoljno.

img20150214194355.jpg
 
Nisi pogrijesio sa ovim uniorom, dobar je to alat.Uzmi bar jos 22 i 24 i dugacki nastavak uz t racvu a vidjeces kad pocnes nesto da sarafas da je alata uvijek malo.
 
Ta račna se u mom slučaju nije dobro pokazala.Pre godinu dana sam na poslu dobio novu i za nekih 7 meseci sam menjao mehanizam, čim se malo jače priteže ona preskače.Imam i "crnu" unior račnu i mnogo bolje se pokazala.Radi bez greške a stara je oko 5 godina.

2rww2sz.jpg
Ova račna je mnogo bolja od te plave.
 
U ovoj temi sam se raspitivao u vezi klješta za skidanje izolacije. Nedavno sam imao prilike da koristim ovakva klešta i odlična su! Ko ima mogućnosti neka ih uzme.


Jedina mana im je cena
40.gif
 
Za profi majstore i profesionalne rabote treba profi alat ako se misli postici kvalitet i brzina rada. za nas obicne amatere moze svasta da posluzi cak i obican upaljac i prsti. Ceo zivot kupujem alat i nikad ga dosta ali uvek moram ici po prioritetu sta mi je najpotrebnije i sa cim najvise radim. Za ostalo kad se stigne i nadje
 
Nazad
Vrh