Alati i radionice

Da li može preporuka za neku radioničku mazalicu, da je dobar odnos cena i kvalitet ? Do oko 30.000 dibara.
Posedujem radioničku mazalicu na struju ali imam problem dotoka masti do pumpe. Rezervoar je u obliku točira i sa unutrašnje srane ima nož koji kruži po točiru da odlepi mast ali ipak mast koju sam usuo neće da se spusti do pumpe, ostane da visi.
 
Ja se za ovu raspitivao posto imam bure masti,cena kao da ima zlata u njima,mislim da je bilo preko 600 eur.Kako u tim obicnim manjim radionickim mazalicama sipate mast ?,jel se mora paziti da ne bude vazduha,jel ce praviti posle problema ?.Jel se cuje drugaciji zvuk ako vuce vazduh umesto masti ?,bilo bi bas sr... kad bi neke lezajeve podmazao sa vazduhom.
 
Da li može preporuka za neku radioničku mazalicu, da je dobar odnos cena i kvalitet ? Do oko 30.000 dibara.
Posedujem radioničku mazalicu na struju ali imam problem dotoka masti do pumpe. Rezervoar je u obliku točira i sa unutrašnje srane ima nož koji kruži po točiru da odlepi mast ali ipak mast koju sam usuo neće da se spusti do pumpe, ostane da visi.
Ja imam ovu već 3 god i ne mogu da se požalim. Koliko vidim najjeftinija je ovog tipa što može da se nadje. Jedino ćeš morati ovaj kruti vrh pištolja da menjaš za crevo jer je teško da se pridje nepristupačnim mazalicama.
 
Kupio sam u Inđiji, Univerzalni Alati, Geko. Odmah sam kupio crevo od 8m i razne tipove kvalitetnih glava. 23.100 sa PDV-om.
Vlasnici firme su supr ljudi. Kaže da su u principu sve manje više dobre. Razlika je najveća u crevima, pišyolju i glavama. Kaže da nema potrebe za nauljivačem.
 
Ja se za ovu raspitivao posto imam bure masti,cena kao da ima zlata u njima,mislim da je bilo preko 600 eur.Kako u tim obicnim manjim radionickim mazalicama sipate mast ?,jel se mora paziti da ne bude vazduha,jel ce praviti posle problema ?.Jel se cuje drugaciji zvuk ako vuce vazduh umesto masti ?,bilo bi bas sr... kad bi neke lezajeve podmazao sa vazduhom.
Kaže da je samoventilirajuća, da može regulator pritiska da ide do 8 bara i da je tada pritisak madti 400 bara. Da je fabrički naštwlovana na 4-5 bara i da je to dovoljno.
 


Izasla mi reklama, rucni laser za skidanje korozije , 30 $, meni se cini da to treba da kosta mnogo vise, sta mislite?
 


Izasla mi reklama, rucni laser za skidanje korozije , 30 $, meni se cini da to treba da kosta mnogo vise, sta mislite?
Bilo i ovdje za 75E da se kupi laserski aparat za zavarivanje , taj kineski kosta oko 7000E ako i ne vise , vjerojatno bila velika navala :haha:

Prevodio jednom poruku , dobio na mobitel, neki rodjak koji ima njegovo prezime preminuo , vlasniku mobilnog nije poznat, ostavio nekoliko stotina miliona $ , i tamo poslije 3 strane kaze da bi trebalo da uplati nekoliko 10tina iljada $ na neki racun da bi mogli te silne milione da mu isplate , bilo jos teksta za prevodjenje ali vlasnik mobilnog nije vise bio zainteresovan da mu prevodim, a i alat prodaju isti koji salju ove poruke , pa tko voli :haha::haha:
 
Poslednja izmena:
Jel za aku mazalicu moraju patrone?

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh