Alati i radionice

Čovek voli alat, voli kad ima sve potrebno da uradi bilo koji posao. Alat nikako ne može da bude višak, možeš samo da imaš manjak alata :D
Mene više zanima koliko ti godina imaš, iskreno
Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
Šta ti radiš sa svim tim alatom da mi je znati? Verujem da 90% nikad ne ulazi u praktičnu primenu. Ima reč na engleskom "hoarding" koja kad se prevede gubi smisao. Bez da te vredjam i da smatram da totalno spadaš u pomenutu kategoriju, ali mislim da preteruješ.
Ne radim ništa .Da li ti imaš neki hobi ?
 
Ne znam zasto nekoga svrbi nesto tudje...
Covek sav taj alat prikuplja po pijacama i vasarima koliko sam zapazio, cesto i u losem stanju ili pokvaren za prilicno mizeran novac.
Sta bih ja dao da moj matori iskuplja tako alat i da uvek u garazi imam spreman u datoj situaciji!
Ja se trudim koliko mogu ali po vaserima ne idem jer nemam vremena pa kupim po nesto novo u radnji ali za jedan kluc iz radnje na vaseru se kupi 3-4.
Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Čovek voli alat, voli kad ima sve potrebno da uradi bilo koji posao. Alat nikako ne može da bude višak, možeš samo da imaš manjak alata :D
Mene više zanima koliko ti godina imaš, iskreno
Imam i previše godina. A moje poruka mozda proizlazi i iz ljubomore kada vidim koliko alata čovek ima. :) I dalje stojim iza toga da većina toga neće naći praktičnu primenu (koliko god mrznje dobio ovde). Ali sa druge strane čoveku je to hobi (Čak mislim da smo disikutovali o tome ranije) tako da OK. Meni ne smeta ni najmanje. Mnogo bolje nego da se drogira, kocka ili ko ja pije više nego što bi trebalo.
 
Nije mržnja uopšte, samo ne možeš da razumeš jer ti je alat "stran". Ne znaš koliko znači kada imaš sav alat za posao, pogotovo kada je u kvalitetu.
Ja volim da vidim dobro opremljenu radionicu sa kvalitetnim alatom, pogotovo kada čovek zna da koristi alat.
Takođe volim da imam sav potreban alat za posao, ne razmišljaš kako ćeš šta uraditi i od koga pozajmiti.

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
Nazad
Vrh