Alati i radionice

Ili mozda pošto trake vidim da ima 3500-4500K
Од четири и по 'иљаде келвина има и тзв. ЛЕД флуо-цеви (ређе, ал' се нађе), којаквих флескибилних ЛЕД трака чак и са нижом температуром. И ја не волим ништа од тих 6-6,5К, чак сам мислио да су и 4,5К превише, али да ти кажем - не истерује очи и није непријатно светло, па ако будеш шравио избор, да узмеш у обзир.
 
Ни ја за те "флукс-кор" системе нисам регистровао да су нешто озбиљније него ситно аматерско швајсовање којекаквих ситница.
 
XD daleko od toga,koriste se u industriji i kod mnogih profi varioca kad god ima problema sa vetrom ako vare napolju,a cesto se popravljaju masine tamo gde se pokvare.Jedan-dva primera.
 
Кажу да није баш пожељно варити са њиме у затвореној просторији због велике количине испарења. Сада да ли је тачно не знам, комшија га има и вари само напољу са њиме да се на би зезао са ЦО2.
 
Testirao danas:
490f670cceb858209197534cbb1e3f44.jpg

Bateriju od 4ah zduva za 15 minuta, ovu od 2ah manje od 10.
Kerin q..c.

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
 
Ja imam tu istu smirglu Parkside,najduze sto sam radio sa njom je oko sat vremena bez vecih stajanja.
Oh,da,moja je na kabel :LOL:.
 
Ovde dolazimo do Corbinog zakljucka, da ne moze bez kabla?

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Orah je u pitanju, ploča je iz 6 delova tj. 3 daske ali svaka je presečena na pola pa zalepljena. Finiš neradim ja, moje je bilo da napravim ploču za sto....

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
 
Traktorski utovarivac ?,koliko je debeo noz ?.Inace stvarno nisam onaj tip ''safety,safety,safety'' ...razumem skroz brusilicu bez stitnika ali onda je bas pogresno da se drzi ovako na slici,gde ako se raspadne disk malo koji deo nece zavrsiti po onom koji drzi brusilicu.
 
Nazad
Vrh