Alati i radionice

Стигао Титанијум99,9 о/о и мало доколице.
30bf770bc65ffd0f20b7d53fbc4b5e29.jpg
14703ecffd14d1506227164d3dc7f5a8.jpg


Послато са M2004J19C помоћу Тапатока
 
Da li je neko kupovao u Lidlu pištolj za duvanje guma sa manometrom?
Ја га пазарио кад сам узимао компресор - нисам имао исправан, а овај био под руком.

Његову прецизност нисам нешто проверавао нити сам имао начин да то поуздано утврдим, ал' једно је сигурно - кад пумпаш гуме, барем можеш све да их напумпаш подједнако, плус-минус 0,2-0,3 бара, у зависности од потенцијалног "лагања" манометра. Што се тиче "браварског" дела пиштоља из "Лидла", нема некаквих дефеката у изради и функционисању.

Него, помињао сам недавно да ми је јесенас врисн'о бешумни компресор и да ћу настојати да га заменим/вратим. Елем, пре неку недељу имао посла у граду, па рекох, дај да га стрпам у гепек и рекламирам. Тако и урадим и приликом рекламације, понудили су ми три опције, поврат новца, поправку или замену. Да се не бих зезао са враћањем до продавнице, изабрао сам поврат новца. Попунила шефовица неке 'артије и рече да ће ми послати СМС поруку када да дођем. Срећом, ту поруку сам добио пар сати касније, док сам се још увек мотао по граду, па у пролазу покупио новце.

И ево данас сам свратио у "Лидл" да купим исти тај модел компресора, по истој цени као и прошле године, распаков'о га у трпезарији, без монтаже котача, гумене стопице и којих све ту ситница, развук'о кабл и укључио. Зуји ти он тако лепо, баш како треба, ал' проклетиња не диже притисак - цајгери стоје на нули. Смучило ми се када сам се сетио да треба да се рвем са њим да га упакујем, возикам се до Панчева само због њега. Скисељен обилазим око компресора, гледам који му је и видим - 'ебени пластични чепић на месту усиса, тамо где се ушрафљује филтерчић за ваздух. Скин'о га и ствар прорадила! Ђаво је стварно у детаљима!
 
Nasadne za pistolj i ja trazim. Video u wurth ima komplet ali 27, pa 32. 30mm nema, a prednji tockovi su m30. I onda odustao, cekam da nadjem nesto drugo.

Inace, komplet Zebra nasadni imbus, torex i zvezdasti su oko 12k bez pdv. Uzeo prosle nedelje dok su na akciji.

Послато са M2002J9G помоћу Тапатока
 
За вештачки к.. алуминијум је, 1400 по килу, за неко кућиште. Послато у суботу стигло тек данас.(АКС)

Послато са M2004J19C помоћу Тапатока
 
Jbg kad mi je iskočilo da je FBI zaposeo sajt, nisam više čačkao..
Aj' ne bilo ti mrsko ako provališ tamo javljaj. Mlađi si a i bolji si haker od mene..
Plus imam utisak da se manje plašiš FBI-aja od mene..

Poslato sa PPA-LX2 pomoću Tapatoka
 
Nazad
Vrh