Alati i radionice

Komšija našao na tavanu pa mi dao
46-50
36-41
c15d96655026b21af174f126dd01a34e.jpg


Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
 
Nije zaštita za ukras. Kad pukne ploča naučiti čete zašto je napravljena 😂
I ja imam sad 6 komada brusilica i svaka ima zaštitu
 
I ja koristim zastitu stalno,ali nekad moram skinuti ako je nesto nepristupacno jako pa smeta,no to je retko. Najbolja je zastita na klik mehanizam gde se lako okrece ako smeta jedan polozaj npr ,to je vrh po meni.Ili da se drzi malo otpusten sraf na obicnim zastitama pa da se moze zakrenuti malo ako treba.
 
Поново "Линда": од четвртка онај плазморез од 40 ампера за 22 'иљаде, приде сет расходних материјала, мала брусилица и сталак за њу, бешумни/безуљни компресор за балоном од 25 литара, фитинзи, цревца, а потом од понедељка којешта за врт - електрични тример, маказе за живу ограду, аератор травњака, ланчане тестере на бенЦин и струју...
 
Ma bem ti lindu, otišao po oštrać za burgije, nije ga bilo već u pola 9,i vratio se kući sa potrošenih 10-15k,na šta? Nemam pojma
 
E to je najgore, ne kupis ono sto ti treba ali si kupio milion drugih gluposti. Ali sto kazu: Ako ne uradis kajaces se, a ako uradis isto ces da se kajes..
 
Поново "Линда": од четвртка онај плазморез од 40 ампера за 22 'иљаде, приде сет расходних материјала, мала брусилица и сталак за њу, бешумни/безуљни компресор за балоном од 25 литара, фитинзи, цревца, а потом од понедељка којешта за врт - електрични тример, маказе за живу ограду, аератор травњака, ланчане тестере на бенЦин и струју...
Nesto to sad mnogo 22k, koliko je bio ranije?
 
Tema je alati, al kad smo se dohvatili linde i njihovih alata, kad ga nisam već našao šta mi treba, bilo piva raznog na akciji pa sam uzeo koji karton, neće se baciti...jelen, tuborg, nikšićko, I ono sa limunom... Uzeo sam nekih reznih ploča, znam kad je ta cena da nisu neke, al nek stoje u ćošku, i "živčane" četke recimo nisu loše za te pare...
 
Nazad
Vrh