Akcija kupovine radnih pantalona na tregere 2020

Neces uspeti svima ugoditi. Ali vezeni logo je puno dugovecniji do stampanog.
 
Imam utisak da uopšte nije problem pantalone sa ili bez jakne. Samo ko se kako odluči. Boju odlučite, pa onda da poručujemo. Koliko sam video, imaju oni obe vrste pantalona, plus i radne bluze. I za sve imaju cene, nije to neka mudrost.
 
Od danas počinje prijavljivanje ko šta želi da poruči, koje će trajati 18 dana,tj. do 24.maja u 00.00
Na 4 stranici imate postavljenu ponudu cena i modele i na to dodajete još 200 din. po artiklu.
Znači ako neko želi da uplati za radne pantalone i bluzu,dodaje se još 400 din. na ponudjenu cenu.
Znak logoa će biti na džepu,štampani,bez nicka.Boja radne uniforme je green 20.
Javljate se meni u p.p,sms,viber ili poziv. tel. 063/872-48-41 Ljubiša
Potrebno je da mi dostavite
Ime i prezime,nick(da bi znao o kome se radi)
Vašu adresu i br. telefona.
Vašu visinu i težinu(radi odredjivanja veličine).
Model pantalona(ili nečeg drugog) koji želite da naručite.
Kada dobijem vaše podatke,poslaću vam broj računa na koji treba da uplatite.
Kada završimo prikupljanje ponuda i pošaljemo im na izradu,trebalo bi da se završi do 3 nedelje.
p.s-računajte i na poštarinu prilikom preuzimanja paketa.

Link do kataloga sa modelima, koji može da se pogleda i na strani 4
 
Poslednja izmena od urednika:
Ljušo jel to znači da su više modela u igri, prema onom katalogu, ili kada kažeš model misliš model sa tregericama ili bez tregera?
Jel obim struka nije bitan?
 
Da više modela je u igri,ponajviše zbog ljudi koji žele da naruče nešto drugo,a i ako se nekom ne svidja npr. model br 1 pantalona na tregere,može da naruči model br. 2 ili 3 ....a mozemo se i dogovoriti koji model pantalona na tregere svi da narucimo,moze i tako.Evo predlazem model br.1 da budu na tregere.
Ne mora obim struka,samo visina i tezina.
 
Ljušo ako naručimo npr. pantalone tregerice model 1, a hoćemo i bluzu odakle biramo bluzu i kako da znamo koja je cena?
 
Mislim da ne komplikujemo i da se držimo ponude u katalogu,kako su oni uparili.Ne piše koliko je samo bluza,morao bi to da proverim...posle će neko traziti možda pantalone od jednog modela,bluzu od drugog,prsluk od trećeg i onda tu nema kraja.
Nadam se da me razumete.:ppozdrav:
 
Znaci moze da se izabere bilo koji model iz kataloga,sa bluzom bez bluze,kombinezon? Ako su tregerice + bluza dodaje se 400 din na cenu.
 
Da,može bilo koji model iz kataloga,kako su ih oni uparili.
Tako je,na svaki artikal,na cenu se dodaje 200 din.(za logo i troškove).
 
Najbolje ce biti da Ljusa da logo firmi koji ce se nastampati na odela koja mi sami lepo porucimo od njih. Ljuša ce odlepiti od raznih pitanja i odgovora.Pa ne narucujete ljudi odelo za venčanje...
 
Ljušo meni se svidja model 7 ali to nisu tregerice. Može li se saznati koje tregerice su po takvom modelu?
Po tom modelu,meni su najsličnije tregerice model br. 2 gledajući ojačanje na kolenima i džep sa strane.U suštini sve je to isti q.
Ja sam predložio za treger pantalone model br. 1 iz razloga,što imaju 1 džep na stomaku,pa će se logo lepše videti i biti veći nego na onom manjem džepu od modela 2.Ništa drugo. :ppozdrav:
Edit:sastavio sam i pitanje i odgovor...kuckam na njivi dok prskalica meša.
 
Nazad
Vrh