Akcija kupovine radnih pantalona na tregere 2020

Nemaju tamnije zelenu štampu od ove...ne sviđa mi se.U razgovoru smo se dogovorili da preko nicka prešiju jednu traku boje pantalona.
 
Bolje bi bilo da ove dzepove skinu i našiju nove sa novom štampom. Ovako će uvek izgledati kao krpež...

Послато са SM-J530F помоћу Тапатока
 
Poslate pantalone i ostalo,dexpresom.
Očekujte sutra paket.Jedino za Pirot,biće isporuka u ponedeljak,jer tu rade isporuku četvrtkom i ponedeljkom.Večeras vas obavestavam sms-om...a sad da nastavim izvlacenje osoke.😁
 
Stigle pantalone. Očekivao sam ih u ponedeljak ali jutros zove kurir, čeka na kapiji:). Lepe su ispale, a i veličina odgovara. :ppozdrav:

 
Javljajte se svi da vidimo da li je svima poslato odgovarajuće odelo.@FL je dobio manje pantalone nego sto je trebalo.Dobio je 52 broj a trebalo bi mu 58.Moguće da je pomesano u pakovanju...pa da rešimo to.
 
Hvala za poklon, cuo sam suskanje u dzepu

Eto meni je preveliko, i gornji i donji deo (54 i 56). Za donji deo nije neki problem jer je duzina super, jedno je sirok kroj. Ali gornji deo ne mogu da nosim, bas mi je velika jakna, nazalost.

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Stigle pantalone!
Poručio broj 64, stigle 60, naravno da ne mogu ni da pomislim a kamo li uđem u njih. Neću vraćati menjati za veće, ne isplati se na ovu poštarinu, 360din. Naće se već neko ko će ući u njih.
Hvala za privezak! :ppozdrav:
 
Stiglo je i moje, dobra je veličina, zadovoljan sam. Jedino ne znam da li je poštarina trebala biti 500 dinara? Nešto mi je to mnogo za pantalone i bluzu.
 
Stiglo je i kod mene,nisam stigao da isprobam ali na prvi pogled rekao bi da je velicina dobra.
 
Nazad
Vrh