77. Međunarodni poljoprivredni sajam-Novi Sad 15 - 22. maj

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
North ARMY je napisao(la):
Ma da,tu je na forumu kurajber a kad smo otisli na sajam...pije sok,ne muva promoterke...pa koji je ku*** isao na sajam :haha: :haha: :haha:
da pobegne od ekipe kad treba da se plati!
 
@NA
ti se zalijetao na promoterke kao 'tica na forum :haha: :haha: :haha: :haha: :cao: :cao: :ppozdrav: :ppozdrav: :D :D

smedic je napisao(la):
Cekaj Savoris je pio sok :sta: :sta: :sta: :sta:
jebiga , od kada djeca piju pivo (i prave sranja)ja prelazim na sokiće :ppozdrav:


moram da pohvalim ljude iz ZPa sto su imali strpljenja sa nama

a sajma nisam obišao ni 10% i nije mi ni žao pošto je bio kilav do zla boga ::lose::

e jeste navalili nemožem ni da postam ništa
 
peto1 je napisao(la):
Dragan18 je napisao(la):
rasa02
dolazim i sutra na sajam ako sredis upoznavanje sa onom lepom slatkom curicom sa ZP standa :D

Vidi ti svalera.

zar si sumnjao u mene?
de nam je MItyoo legenda, skinuo kralj majicu na zp standu kad ono ispod majica NS-seme, pije na racun ZP a majica od NS-semena a seje Pionire :haha: :haha: :haha:
 
Ma Savo ima da te zovem svaki dan kad sam dobio vaucer za pozive ka inostranstvu :sreca: :haha: :haha: :haha:
Post je spojen: [time]1274182307[/time]
_________________________________________________
I jos se buni sto u adi nema zp-a kako je dvomajicolican :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:
 
North ARMY je napisao(la):
Ma Savo ima da te zovem svaki dan kad sam dobio vaucer za pozive ka inostranstvu :sreca: :haha: :haha: :haha:
Post je spojen: [time]1274182307[/time]
_________________________________________________
I jos se buni sto u adi nema zp-a kako je dvomajolican :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:
koji ceš mi klinac , ja te neću ganjati po WCima
pokloni ti taj vaučer kakvoj rodici :D
 
Da,jos mu obecali spartac :haha: :haha:
Post je spojen: [time]1274215010[/time]
_________________________________________________
A cuo sam da je bila specijalna akcija na VAIT standu,kazu ko je kupio turskog kejsa i video da se zajebo do jaja mogao je da doplati za pravog evropskog. :D
 
North ARMY je napisao(la):
Da,jos mu obecali spartac :haha: :haha:
e da je umjesto špartača mozda JX pa da bude vrijedno truda
a kada sam od mitye trazio majicu i kada je skinuo to je nastala komedija do booola :haha:
gori je od tice ima više perja :haha: :haha:

DRAGANE18
a sto si se ti smijao k'o lud kada smo sjedili zajedno
dovodiš me u neprijatnu poziciju :zli:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh