АГРЕСИВНИ ОВНОВИ

znam al goreg ovna od ovog sto sam spomenu nisam vidio ovan je sila jedna al daske on na stali odbija toliko mu je lako da bol i ne osjeti
 
Onda sam napravio glupost.ovnic kupljen proletos,sad ima 8 meseci,svi ga maze,i tako se umiri kad ga mazis,kao macka.jedino sto nisam dao da ga maze po glavi i njusci,vec samo ispod brade i po vratu,valjda nece biti opasan.za sad me se boji...
 
i ja svoje ovnove mazim isod vrata i po kicmi ne problema nit ce biti samo po glavi je opasno ili ga tuci u glavu ja sams vog ovnica zezo on me udari ja mu vratim od tad se namjesto za udarac ali nije smijo da udari na kraju je otiso na klanja jer je i trebao
 
ima istine.prosli ovan je pre nego sto ce napuniti god dana tako me merkao i podizao usi...sreca pa mu je rodjendan pao bas oko Casnih Veriga:osmeh:
 
Slava se priblizava,tako da ce i njemu izgleda biti fajront,sve odrasle ovce su ostale sjagnjene od njega,samo da nije normalan nije,pobio bi ovce da je ostao sa njima.jesenas sam ga odvojio i sam je u malom ovcarniku,molim Boga da ga ovcarnik izdrzi,udara glavom u bagremovu gredu,da sve zvoni.iskreno malo me sramota da slikam,opet ih izgleda suga uhvatila,pola vune otpalo.
 
ma davidmo ovna jer kad je dosao ima vjerovatno razlike zato a da li je on cist w posto kaze ima dug rep i crne tacke odo nosa a na jednoj slici je izgledao dobar
 
Mog dedu je pre nekoliko godina udario ovan kada se motao oko tek rodjenog jagnjeta,tako da u sezoni jagnjenja takodje vise udaraju stiteci jagnjad.Al kao sto vec negde napisa taj je jednom dedu udario ali kad je deda vratio ovaj vise nije ustajao. :haha:
 
Sto bi on rekao "ja tek usao u 18-tu". Zivota Mijailovic-Zika Koricanac mozda ga zna neko,vrti se dosta prica o njemu okolo. :osmeh:

Inace ovna je udario sa strane ispod oka.
 
moji su "bili " mirni sem jednog koji krene par koraka unazad malo skoci kad dodje do mene al se uvek zaustavi,jer prvi put kad sam primetio malo sam ga tukao,a sve ih mazim.sad ovog sto imam dodje da se mazi al mlad je jos
 
ma kod nas kad je borba ovnova krvi ima ali nema bjezanije udri pa kad izda snaga onda se povlaci rogovi zvone kad se sudaraju
ispod oka pa nemoj mi ti udri po sred cela
ajmo ejl jos neko imo neke nasledne osobine od dedova svojih
 
Nazad
Vrh