Živina u gastronomiji

deluje mi poprilicno slano,a to trazi tecnosti.Inace ova ti je dobra.:ppozdrav:
 
Možda nije baš odgovarajuća tema ali moram da pohvalim recept koji je postavio SAMA.Juče bila degustacija.Komentar: "Posle degustacije nije bilo dovoljno:ppozdrav::haha:"
e6eumd.jpg
 
Meni se cini rolovana spremna za susenje.Nedostaje obrazlozenje,a o degustaciji da ne pricam.:haha:Po principu ko ima vaki kavasaki.Kako se gasi.:haha:
 
Ja bi ga poneo,al nesme tolika kolicina da se transportuje bez etikete i propratnih papira.:haha:
 
@valjevac

Ti mi druze dodjes onaj recept za snicle od dimljene curetine. Samo da ne zaboravis.:ppozdrav:
 
:ppozdrav:Preciznosti radi nisam pominjao dimljenje šnice - jer ja to ne radim - dimljeni bataci i karabataci.Greh ne to raditi sa šniclom pored onog recepta kojeg sam ti dostavio.A nisi mi pisao jel recept proveren
 
bitno je da meso ostane socno, a ne da se pece u plitkoj tepsiji, bilo bi bolje da imate neku dublju tepsiju sa poklopcem koji je iste dubine kao i ta tepsija, da se ono dinsta dugo, izrendaj sargarepe luka, celera, bele zeleni, i stavi to sa batacima, batake zacini i premazi senfom i po jedan tanki rezanja slanine stavic na njih, to sve stavis zajedno odmah da se pece, lini jedno 3 deci crvenog vina da se povrce ukrcka u tom vinu, stavi i malo vode,i kasnije kad svi sokovi ostanu u tome ostavite otvoreno da se zapece i porumeni, prijatno
 
ааа то смо тражили .. доста за почетак .. па да мало развијамо хибриде ...
 
Nazad
Vrh