Živina u gastronomiji

SAMA

Moderator
Učlanjen(a)
13 Feb 2011
Poruka
8.386
deluje mi poprilicno slano,a to trazi tecnosti.Inace ova ti je dobra.:ppozdrav:

valjevac

Zaslužan član
Učlanjen(a)
5 Nov 2009
Poruka
1.538
Možda nije baš odgovarajuća tema ali moram da pohvalim recept koji je postavio SAMA.Juče bila degustacija.Komentar: "Posle degustacije nije bilo dovoljno:ppozdrav::haha:"

SAMA

Moderator
Učlanjen(a)
13 Feb 2011
Poruka
8.386
Meni se cini rolovana spremna za susenje.Nedostaje obrazlozenje,a o degustaciji da ne pricam.:haha:Po principu ko ima vaki kavasaki.Kako se gasi.:haha:

SAMA

Moderator
Učlanjen(a)
13 Feb 2011
Poruka
8.386
Ja bi ga poneo,al nesme tolika kolicina da se transportuje bez etikete i propratnih papira.:haha:

Duško58

Član
Učlanjen(a)
1 Dec 2010
Poruka
12.424
@valjevac

Ti mi druze dodjes onaj recept za snicle od dimljene curetine. Samo da ne zaboravis.:ppozdrav:

valjevac

Zaslužan član
Učlanjen(a)
5 Nov 2009
Poruka
1.538
:ppozdrav:Preciznosti radi nisam pominjao dimljenje šnice - jer ja to ne radim - dimljeni bataci i karabataci.Greh ne to raditi sa šniclom pored onog recepta kojeg sam ti dostavio.A nisi mi pisao jel recept proveren

zelja

Član
Učlanjen(a)
28 Avg 2011
Poruka
113
bitno je da meso ostane socno, a ne da se pece u plitkoj tepsiji, bilo bi bolje da imate neku dublju tepsiju sa poklopcem koji je iste dubine kao i ta tepsija, da se ono dinsta dugo, izrendaj sargarepe luka, celera, bele zeleni, i stavi to sa batacima, batake zacini i premazi senfom i po jedan tanki rezanja slanine stavic na njih, to sve stavis zajedno odmah da se pece, lini jedno 3 deci crvenog vina da se povrce ukrcka u tom vinu, stavi i malo vode,i kasnije kad svi sokovi ostanu u tome ostavite otvoreno da se zapece i porumeni, prijatno

Pedja1

Član
Učlanjen(a)
14 Jul 2012
Poruka
757
ааа то смо тражили .. доста за почетак .. па да мало развијамо хибриде ...

Vrh