Šta ste radili danas?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Tarupirao korovusinu. Trećom sporom bome ima šta vuć, a negdje mora i u drugu sporu.

 
Danas skoro pa nista nisam radio. Ujutro sa covekom koji vozi kombajn uradili tehnicko staranje ,pa obisao moje parcele koje treba da kosim ali su jos velike vlage .Kombajn radi usluge a ja samo ponekad obidjem da vidim kako ide.
 
Mi smo balirali i uneli ono malo slame sto smo neki dan kombajnirali + balirao nesto malo usluzno ali sve u svemu nista veliko ukupno na brojacu bala danas 380 bala...
 
danas ujutru otac bacio vestak nekim livadama posle smo jednu gde je veliko seno rucno bacili onda sam neku sajlu na JD zamenio otiso da izbaliram rodjaku 500 bala pa sam otiso kod komsije koji je vrsio jecam da vidim kako ide onda sam ja vozio dok je on nesto radio po kombajnu gore i rasporedjivao je jecam u bunkeru (opasan jecam sve moram polako bilo je gusto i veoma dobar prinos) sad idem u grad pozz
 
jbg,jutros sam slucajno sjebao kompresor,zatim kada sam opravio,covek sto mi tera kombajn,pocepa crevo od vazduha.
isterali kombajn da ga podmazemo(jer sam ugovorio rad za 10kj)spremimo...propusti semering na vodenoj pumpi a rezerve nema....i tako,sad ujutro na najlon,boga molim da padne kisa....
:zli:
 
Danas sam spavao prvi put otkad sam ustao u Četvrtak.2 otkos deteline pri kraju bila nenormalna gužva za baliranje.Danju vozio svoju kući a noću uslužno baliranje.Palo 14.000 bala za ::novac:: oho sada samo da svi plate i ::suncanje::
 
Danas vrsio jecma kumu u 10 ujutro... Naravno da je bio vlazan, al ovaj sretan sto je skinut s njive, lako ce on njega rasiriti kod kuce... Kipo sam u prikolicu dulje nego sto sam vrsio, al dok je musterija sretna, sretan i ja ;)
 
Matić je napisao(la):
Danas sam spavao prvi put otkad sam ustao u Četvrtak.2 otkos deteline pri kraju bila nenormalna gužva za baliranje.Danju vozio svoju kući a noću uslužno baliranje.Palo 14.000 bala za ::novac:: oho sada samo da svi plate i ::suncanje::

BRATE MOJ dobro ti ide 14 000 bala.. toliko ja nekad ne ispresujem za sezonu
 
Ide druže ali nije ni blizu cifri koju sam nekada radio.Iz sezone u sezonu sve manje i manje posla a svakog vašara u Rumi dođe po jedna presa u selo
 
Čačkao sečku i spremio sve da sutra betoniram štalu.

Edit by Branko: dep prepiske o sečci je prebačen u temu Priključci za traktore - Tarupi.
 
Ako mi sure ne odnese slamu rasrurim je sa razbacivacem koji vrti 4 lanca .
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh