Šta ste radili danas?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ides u skolu a bravooo mada sam i ja mlad sacu 17 god ali ovo radim od kad znam za sebe imam ja u traktoru radio i pojacalo dve maglenke napred nema vre da se zapali
 
Probao da vadim mentu , ali je još mokro . Ako nebude kiše onda u utorak akcija!
 
Ja pravio alnaser i alternator na imt 560 i celu struju danas zavrsioi bio da orem cetvrt jutra neke baste.
 
krunio kukuruz išao da drljam spremao rastorivač pa sutra ako nepadne kiša na posao
 
~Kiki~ je napisao(la):
Probao da vadim mentu , ali je još mokro . Ako nebude kiše onda u utorak akcija!
Presadjujes?
Ja sam bio da tanjiram ali opet maler! Pukla bolcna koja drzi bocni spaner hidraulike pa sam morao kuci! Ako ovako nastavi jecam nece biti posejan do uskrsa! :udri: :udri:
 
e ja sam danas bio da zatvaram zimsku brazdu i peglao sam gde je bio kukuruz ::svaka cast:: pa sam imao maler na prvoj dizni pocela da mi curi nafta onda ajde kuci sredio to pa ponovo teraj i prvi put u zivotu dozivim ja spremam i u tri puta pada sneg, usput sam se i smrzo kao p...a
 
Ja sam poćeo da radim na njivi pre 5 dana lepo se radi. Naša zemlja je jako dobra, ako padne kiša već sutradan mogu da radim :D ali i dugo zadržava vlagu u dubljem sloju :cao:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh