Šta ste radili danas?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
zrenjaninac divim ti se nebi prao kombajn po vetru ni da mi plate
 
Moram da kad bude toplije vreme prešpricam da može majstor da nabacuje šajbne transportere i da ga polako završava.
 
Pa za prazan traktor 200-300 a sa berkom neverujem da ces se provuci bez 500 dinara. Zavisi koji je skelar na smeni...i kolko si lep!
 
Ma jok nego ako mu se nesvidis ima da te odere ko jarca!
Ja sam jutros nastavio da tanjiram one lepe njive u banatu... al sam poslepodne morao da dodjem kuci jer mi crko lezaj u tanjiraci a i procurela mi je cev visokog pritiska od 4. cilindra pa sam dosao kuci na popravku! Ujutro idem da zavrsim vise sa tanjiranjem ako bog da!
 
Sad sam utovario poslednju turu arpadzika, odneo neki nakupac. Cena nikakva
 
Ipak sam oterao jednu prikolicu stajnjaka na njivu...
I opet se ponovila priča od pre neki dan, taman kada sam počeo da otvaram stranice - kiša.
Al' sam ovaj put bio adekvatnije obučen pa ostah suv.
 
mityoo je napisao(la):
Pa za prazan traktor 200-300 a sa berkom neverujem da ces se provuci bez 500 dinara. Zavisi koji je skelar na smeni...i kolko si lep!
ma lep sam kao slika, pa nije to tako mnogo.
Ja sutra nastavljam ako da bog da ne bude :kisa: sa zatvaranjem brazde ali po svemu sudeci od posla :nono: i onda ti dodje da se :udri: :udri:
 
Pa ti i nisi tako daleko od mene a ja nestignem da poradim koliko poslaa imam i treba da poradim... kako to da kod tebe nemoze da se radi?
 
A velika posla struja na fergusonu!? :sta: Ajd da je neki noviji fend ili meki drugi koji ima vise elektronike a ne 539 nema u celom traktoru 10 zica!
 
jbg teca je odlican mehanicar,ali oko elektronike nece da se pelja a i ja sam sad zesce kratak sa vremenom,jedino cu imati vremena na letnjem raspustu pa cu resiti dotle a i sa vama biti u kontaktu :ppozdrav:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh