Šta ste radili danas? Osmi deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Данас завршио пролећне радове. @zombie_66 трактор какав ти хоћеш изгледа још није направљен( полован а нов), угледај се на savorisa како он стоички подноси руса и његове врлине.

zombi 666 da radi u nekoj inkubatorskoj stanici sva bi jaja pobaco u svakom jajetu bi nasao dlaku.

Vidite, to se zove profesionalna deformacija. Pored toga što sam dipl. inženjer mašinstva, imam i punu licencu za voditelja tehničkih pregleda po najnovijim i najzahtjevnijim Euro-standardima (licencu mi izdalo Ministarstvo Saobraćaja BiH/Republike Srpske, a ispite i praksu sam radio u Doboju i Banja Luci). Bavio sam se i tim poslom neko vrijeme, pa pošto sam obučen da tražim dlaku u jajaetu (tj. nedostatke na vozilima), onda mi to prešlo u naviku. Da se vratim onom što sam danas radio, spomenuti traktor ima neke ozbiljne mane (jedna od njih se tiče orbitrola koji vrlo iritirajuće pišti kad se volan okreće što osjetno opterećuje motor), a prodavac me baš junački slagao u vezi mnogo toga i nije ispoštovao mnogo toga što je bilo dogovoreno. Dakle, problem je što ja tražim dlaku u jajetu, a ono ispadne da su jaja dlakava i svana.
 
Danas sam obilazio atar sa kumom i naidjemo na ovu tablu
znpg8x.jpg
 

Dosta li si pocinjela jada dosta jada oko Biograda , a i muke oko Banjaluke....... a NIGDE ZORE NI BIJELA DANA.... NI DANICE DA PROMOLI LICE
 
Jutros ustao pa sa burazerom u selu uredio i ispekao jagnje, posle se svi okupili imalo nas 15-ak ručali pa me zovu sa posla počeo da preliva bazen i da plavi kompezacioni pa trči uključuj pumpe (dok voda ne dođe do njih) i uspem da spasim pumpe, sad bi trebalo da se vratim u selo ali sam dosta popio pa ne smem da vozim... HRISTOS VOSKRESE!
 
samo krkam i spavam , u medjuvremenu sam uspio otići do člana danger po neke dijelove i u povratku pazario neki malčer za motokultivator
 
do podne kuci ..tj na farmi.. po podne do mojih dosla seka iz BG, kafica kolaci.. u 19.oo dosao na farmu naranio prasice .. pripatio krmacu .. jutros ponovio sex stajala . ako je za vajdu dosta je :haha:? sada malo komp ... i za danas nista posebno
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh