Šta ste radili danas? Osmi deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Danas zavrsili setvu.:bravo:
wgsq6x.jpg
 
Ispekao prase,poprskao vocnjak,i uredio sa prijateljima 7 prasadi!!! Danas se bas radilo ali zato u sledeca tri dana samo odmor i odmor!!!
 
jutros sastavim rusa , odem da frezam , opet izbije dihtung pa opet rasklopim motor i sastavim , još mi ostalo da sklopim periferne uredjaje ali mi bilo mrsko , dopizdilo više
 
Jutros bio na selu, obisao njive, kukuruz i suncokret izlaze napolje . Posle skracivao kabal od krupare i namontirao novi utikac, onda sekao neke vodovodne cevi . Dosao kuci u B.Topolu i pokosio travu (mali burazer slavio rodjendan pa zvao klince i drugare) , oprao auto,ispolirao ga, i spremio se i otisao na mali fudbal (vestacka trava) dosao kuci istusirao se,vecerao pa sad pijem pivo i spremam se za grad.
 
Posejao 2,5 ha kukuruza, oterao 4 praseta na klanje, 2 prodao 2 za nas , oter'o klanicaru 1 tovljenika na 1,5 e, nesto mu treba, ha ha i sad odoh da nabije noge pod astal u komsiluk, treca vec krenula a ja zevam na forum,
CAO drustvo
 
Ne,on zamajava prodavce!

Evo da čuješ cijelu priču. Naime, taj lik dovozi traktore, dosta ljudi u mom kraju je od njeg uzimalo mašine i svi zadovoljni. Ja se čuo s njim i on kaze dovozim tri traktore, dva manja duplaka i jedan veći od 65KS. Objasni on meni kakav je traktor, sve u detalje, ja kazem ajd sacekacu da dodje, ako bude sve kao sto si rekao, uzimam 100%. Danas stigao, ja otisao da pogledam, kad tamo...traktor ofarban kao da je neko posuo kantu vode po njemu, motor ima 5700 sati a on mi rekao da ima 3500 sati, zadnje gume glaaat ćelave a on rekao da su gume sasvim dobre (60-70%). Nije to ni cijela priča, ima tu još, lik me slagao za još neke stvari al nije ovo mjesto da govorim o tome. Nikoga ja ne zamajavam.
 
Данас завршио пролећне радове. @zombie_66 трактор какав ти хоћеш изгледа још није направљен( полован а нов), угледај се на savorisa како он стоички подноси руса и његове врлине.
 
zombi 666 da radi u nekoj inkubatorskoj stanici sva bi jaja pobaco u svakom jajetu bi nasao dlaku.
 
jutros sastavim rusa , odem da frezam , opet izbije dihtung pa opet rasklopim motor i sastavim , još mi ostalo da sklopim periferne uredjaje ali mi bilo mrsko , dopizdilo više

Hoce li ti biti lakse ako ti kazem imam slicno iskustvo? :)

Potseti me ovaj tvoj slucaj na nesto slicno sto se meni dogodilo.
Namestilo se da dihtung glave na kecu moram da zamenim u toku noci, sutradan iznenada moram da vozim nekog na neku svadbu.
I sve se to zavrsi negde oko 3 ujutru, vracam karburator, trazim sajlu sauha i nigde je nema, pogledam malo bolje ona uletela izmednju glave i novog dihtunga a glava naravno uredno dotegnuta i novi dihtung naravno s***an :)
 
spremljeno 50 ari, posejan kukuruz, posle usluzno prskao neki jecam i na kraju klanje i redjenje, a sutra ujutro pecenje
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh