Šta ste radili danas?Jedanaesti deo.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Imao sam lep finis dana otkacio prskalicu,zakacio sejalicu i raskacio slozio je za zimski san,odem u drugu kucu otkljucavaj kapije redom zakacio zitnu sejalicu,raskacio,pa spartac zakacio i dosao kuci,njega otkacio,pa plug neki zakacio i pomerio,plug otkacio pa prskalicu zakacio i taman usao u kuci da operem ruke kad eto komsije da se sutra ide sejati usluzno...
 
Danas prskao soju a u nasem ataru uslikao usput i ovo.
20150530145759.jpg
 
Prihranio kukuruz za onim kolicima koja sam sam napravio,pola hektara za sat vremena laganog rada.Svaka cast onome ko je izmislio ova kolica.

Poslato sa Samsung Galaxy
 
Danas sam išao da izvrcam med. Nisam jurio da dobijem čisti bagremov med, pa sam sad dobio cvetni sa nekih 70% bagrema.
 
Stigao novi fLizider:osmeh: a rupa u kojoj je bio smesten stari u kuhinji ne pasuje...uska. Stari bio sirok 50cm a novi 54cm (ne prave vise sirinu od 50cm a visoke 125cm). Pa se drugar i ja dali na stemanje dimnjaka.
 
Tek da covek nije miran:



Juce po podne primetimo da je bastica sa cvecem na jednome mestu vlaznija nego sto bi trebalo. Mislimo neko je prosuo vodu pa je jos vlazno. Jutros poranim i imam sta da vidim. Mali izvor se pojavio u bastici, debljine pletace igle ali voda izvire. Zovem komsiju da raskopa izmenimo busnu metalnu cev sa okiten crevom. Mala rupica na cevi ali zadaje probleme. Cev postavljena u zemlju 1985 god i ne bi trebalo da se to desi. Sada je kao sto se na slikama vidi sve gotovo ali ne smem da opisujem suprugin gnev sto je sj...no cvece...normalno za sve sam ja kriv. Ipak je nesto spasila cveca.:osmeh::ppozdrav:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh