Šta ste radili danas?Jedanaesti deo.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nije kroz tu cev isla voda za bazen. Isla je sa cesme pre te cevi, ali meni izgleda nikada nije dosadno.:haha::ppozdrav:
 
Pa to sam maznuo pre par godina iz sobe starije cere. Celo leto (toplo vreme) provodim tu u dvoristu, odatle motrim i na radnju pa da onda nesto i svira.:osmeh::ppozdrav:
 
Zato je cvece tako lepo i napredovalo. Kap po kap je cudo. Salu na stranu dobro da ste primetili jer fondament je zdravo blizu.
 
Restaurirali ovih dana kapiju,pravljenu 1967.godine! Jedno krilo je za trojicu teške kategorije prilično teško,tako da je još zdrava! Peskarena je,ofarbana dvokomponentnom temeljnom,i antik završnim premazom! Farbarski radovi su delo moje malenkosti,aplicirana je lakirerskim pištoljem

IMG_20150624_204517.jpg
 
Kako si ono MC farbao na kapiju,pravio šablon ili...???:sta:Mogao si nekom prikladnijom drugom bojom taj MC i malo višlje.
 
Bio danas popodne do pčela. Ove godin ih nisam selio, a kako su blizu dunava ima nekog unosa iz šume koja je na obalama.
 
Imali smo, sad samo poznanike, da kazem dobre prijatelje (ne mislim na takve kojima se opijes u sred birtije, vec na takve ljude koji placu kad odlazis od njih kad si bio u poseti...), tako smo posetili i sadasnje vlasnike koji zive u kuci (bivsa kuca) pradede mog oca (na madjarskom znam, meni to izadje "üköregapám"), i jos nekog ko je "dobro zivio" mojom dedom i dedastricem...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh