Šta ste radili danas?Dvanaesti deo.

Ja ljustim sve...Nisam ninasta gadljiv,vinjak ufff jos kad je ladan ode boca rubinstajna na jedan,to je jedno d korektnijih pica,kad kod sam negde gde neznam pica,sto se tice zestine,uzmem vinjak,posto rakiju svi imaju najbolju a ona od prvog gutljaj susi usta.
 
Plastiku izbegavam.ali limenka ide,za njivu ubilo se,jos kad ides motorom nema bojazni da ce procuriti ceger.
Ja sam danas uzeo 48 Tuborga,limenki za poneti,za nas 4-oro,idemo u boljevac u lov pa da se nadje,jbg hoce usta da osuse kad se najedes slanine sa zara :haha:
 
Od vinjaka se napijes jednom, prvi i poslednji put 😁 Ali rubinov vinjak je krs, NAVIP vinjak je bio zakon svaki je bio XO dok je Rubinov VS i mora da se krsti. I jedan stari zastavnik je znao foru da pije vruc vinjak,zimi ga drzao iza radijatora 😁
 
Plastiku izbegavam.ali limenka ide,za njivu ubilo se,jos kad ides motorom nema bojazni da ce procuriti ceger.
Ja sam danas uzeo 48 Tuborga,limenki za poneti,za nas 4-oro,idemo u boljevac u lov pa da se nadje,jbg hoce usta da osuse kad se najedes slanine sa zara :haha:
Treba javiti ljudima iz Boljevca da se evakuišu na vreme, s tolikim pićem u lov, ima da ulovite zmaja :ppozdrav: :haha:
 
Da da... :haha:
Dolazimo tek u Nedelju vece kuci,ovo je za nas,al znas kako uvek ima neko "e a daj meni jedno"..
To je za uvece kada se sedne,u lovu nema toga da ne bude "Ne pucaj sinko,dok ne vidis beonjace" :haha:
 
Vozio drugaru da vratim drljacu do Melenaca. Ujedno i razradjivao rusa posle generalke. Oranja skoro skroz pobelela. Dok video i ljude da sporadicno prihranjiju psenice.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Evo sa slavlja😛...djuskao sa nekim klincima,ubio 9 vopia...pozdrao bar 20 ako ne i vise parceta jagnjetine i rostilja....i sto je najgore jos bi se terao👽
 
Nikad bolje nisam bio kao krokodil😬...nego taman kad krenuo da klopam i pijem zatvorise pustu salu...😞
 
Ono kad se skontaš sa ljudima iz vlasti
Nisam znao ko je čovek sreo ga kod drugara naravno ja uvek **greška kevu svim političarima, pita mene čovek šta misliš o BAJATOVIĆU
Rekoh mislim da je šaban na dobrom mestu
Kaže svaka čast imaš flašu pića za ovo
70cd1c6fc86fb2be77c5c0176e8b7714.jpg


Prodao sam 'levator, šaljem spiralom
 
Nemam pojma ne razumem se u politiku...ni novine ne citam,samo pogledam sta ona cica ubica ima da kaze🙄
 
Al si se ukaljavio... :)
Joj, sećam se toga, kad god ratari sede u kafani, ja vučem neka govna, tamo vamo...
SAD nema stoke, al opet nisam u kafani... Ej živote, pokvareni džojstik...
 
Ne bih po ovoj propasti radio ali sta cu, dani prolaze, imam jos dosta posla.
Hmm, ja napravim vremena za kafanu, uvece

Послато са SM-J710F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh